Profesjonalna firma eventowa - Najlepsze ekstremalne imprezy!
Profesjonalna firma eventowa - Najlepsze ekstremalne imprezy!, Fort Belweder Events Sp. z o.o., Latosówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9492217163
REGON: 36708916800000
KRS: 0000674565
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma eventowa Fort Belweder jest zlokalizowana w Latosówce, w powiecie częstochowskim, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w organizacji ekstremalnych imprez. Działamy od 2017 roku.

Oferta

Prowadzona przez nas agencja eventowa to niezapomniane wrażenia, które dostarcza przede wszystkim niezwykłe pole i scenariusze do paintballu, ale i kilka innych atrakcji. Nasz teren znajduję się na obszarze Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dzięki czemu jego naturalne walory nie mogą nie zostać docenione.

Funkcjonujemy aktywnie od dwóch lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy docenili zarówno wysoki poziom naszej organizacji, jak i atrakcyjne ceny.

Fort Belweder pomoże w realizacji:
  • wieczorów kawalerskich,
  • wieczorów panieńskich,
  • urodzin,
  • imprez firmowych,
  • wycieczek szkolnych.
Nasz teren do gry w paintball podzielony jest na dwie lokacje. Pierwsza z nich to Urban-Forest czyli przeszkody z drewna ułożone w lesie, a także konstrukcje ze zdezelowanych opon oraz wrak samochodu. Drugie pole to FOREST, czyli las zachowany w jak najbardziej nienaruszonym stanie. Oby dwa tereny przygotowane są na pomieszczenie do 200 osób!

Posiadamy również strefę imprezy, w której można spokojnie zjeść, napić się i po prostu dobrze bawić! Duża ogrzewana altana, namioty oraz pole namiotowe z toaletami i prysznicami w pięknych okolicznościach przyrody na wszystkich zrobi wrażenie i wprawi w dobry nastrój. Dysponujemy również nagłośnieniem oraz oświetleniem dyskotekowym.

Mamy przygotowane jeszcze inne atrakcje, takie jak bubble football, czy strzelnica paintball, gdzie można zająć się strzelaniem do figur. Proponujemy również strzelnicę łuczniczą.

Zapraszamy do kontaktu.

Marki i specjalizacje

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz do firm .

Całoroczna Altana z ogniskiem zabudowanym w środku i panoramiczną przeszkloną ścianą daje możliwość obserwowania gier zimowych z ciepłego wnętrza.

Na życzenie klientów organizujemy ogniska, grille i inne usługi cateringowe i inne atrakcje jak sumo, dmuchańce, rodeo, ścianka wspinaczkowa, pokazy iluzjonisty, fire show, loty balonem, samolotem, szybowcem, skok ze spadchronem i więcej......

Artykuły

Dlaczego warto zorganizować niezapomnianą imprezę?
Dlaczego warto zorganizować niezapomnianą imprezę?
Emocjonująca zabawa, taka jak paintball, z całą pewnością zapewni wszystkim uczestnikom niezapomniane przeżycia, które będą mogli wspominać przez długi czas.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Fort Belweder Events Sp. z o.o.

Fort Belweder Events Sp. z o.o., Latosówka

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Fort Belweder Events Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
13.01.2020
Znajomy polecił mi to miejsce, kiedy chciałem zrobić jakiś wypad z moimi pracownikami. Nie pomylił się, wszyscy ze mną na czele byli niezwykle zadowoleni.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
18.11.2019
Proponują niezwykle korzystne ceny za wszystkie swoje usługi.
Jarosław
Jarosław
5.0
05.09.2019
Zdarzyło mi się być kilka razy na paintballu, ale dopiero kiedy zawitałem tutaj zrozumiałem na czym polega cała zabawa. Polecam!
Miłosz
Miłosz
5.0
21.07.2019
W życiu nie byłem na lepszym paintballu! Od samego początku wszystko mi się podobało - teren, sprzęt a przede wszystkim scenariusze rozgrywek. Niezapomniane wrażenia!