Szeroki wybór aparatów słuchowych
Szeroki wybór aparatów słuchowych, Fonika. Aparaty słuchowe, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451449190
REGON: 357034650

O firmie

Przedsiębiorstwo Fonika istnieje od 1999 roku. Nasza firma mieści się w Krakowie. Oferujemy szeroki wybór aparatów słuchowych i różnego rodzaju akcesoriów. Nasza oferta jest różnorodna i w pełni profesjonalna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz zapraszamy na naszą stronę internetową.

Oferta

Firma Fonika posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych usług i produktów. Specjalizujemy się w sprzedaży aparatów słuchowych i różnego rodzaju akcesoriów do nich przeznaczonych. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także właścicieli firm, które są związane z branżą medyczną.

Proponujemy:
 • środki pielęgnacyjne,
 • akcesoria dla osób słabosłyszących,
 • aparaty słuchowe:
  • zauszne,
  • wewnątrzuszne,
  • okularowe,
 • wkładki indywidualne do aparatów słuchowych,
 • wkładki antywodne do aparatów słuchowych,
 • wkładki przeciwhałasowe do aparatów,
 • systemy FM,
 • akcesoria wspomagające dla słabosłyszących,
 • baterie,
 • środki do pielęgnacji aparatów i wkładek.
Nasz asortyment pochodzi od renomowanych i sprawdzonych producentów, którzy zapewniają swoim odbiorcom wysoką jakość wykonania i trwałość produktu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie zawodowe. Służymy Państwu pomocą i profesjonalnym doradztwem, również przy wyborze odpowiedniego modelu aparatu słuchowego. Nasze produkty stosują dzieci, osoby dorosłe i osoby w podeszłym wieku.

W ramach współpracy z naszą firmą oferujemy bezterminową bezpłatną opiekę oraz bezpłatne wizyty domowe. Podejmujemy się fachowego i skrupulatnego badania słuchu. Zarówno zlecone, jak i dodatkowe badania jesteśmy w stanie wykonać też u pacjenta w domu, bez pobierania żadnych dodatkowych opłat. Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dotacji z funduszy PFRON oraz NFZ na zakup nowoczesnego modelu aparatu słuchowego.

Na zakupione produkty udzielamy opiekę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Nasi pracownicy służą pomocą w razie uszkodzenia, bądź awarii sprzętu. Usuniemy szybko i bezproblemowo nawet najmniejszą usterkę. Żywotność i prawidłowe działanie aparatu słuchowego można przedłużyć poprzez zakup specjalnych baterii i środków do pielęgnacji wkładek i aparatów.

Sprzedawane przez nas aparaty nie tylko podgłaśniają dźwięki otoczenia, ale też wzmacniają różne dźwięki otoczenia. Zastosowane w nich innowacyjne techniki i układy cyfrowe są w stanie wyodrębnić z dźwięków otoczenia mowę, wzmocnić ją i jednocześnie zredukować hałas otoczenia. To w znacznym stopniu poprawia rozumienie mowy i komfort słuchania.

Do każdego klienta dobieramy aparat indywidualnie. Zależy nam, by przyczynił się do zwiększenia komfortu w codziennym życiu. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania każdego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Artykuły

Jak wybrać aparat słuchowy?
Jak wybrać aparat słuchowy?
Aparat słuchowy nauszny, czy wewnątrzuszny? A może kostny? Zastanawiasz się, jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Podpowiadamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fonika. Aparaty słuchowe

Fonika. Aparaty słuchowe, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Fonika. Aparaty słuchowe