Solidny producent opakowań foliowych
Solidny producent opakowań foliowych, Folflex Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811895804
REGON: 30272577800000
KRS: 0000510315
Rok założenia:
2014

O firmie

Firma Folflex została założona w 1992 roku, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Jesteśmy doświadczoną i perspektywiczną firmą, które nieustannie się rozwija i poszerza ofertę o coraz to nowsze produkty, by sprostać wymaganiom rynku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja artykułów foliowych. Od początku staramy się aby nasza propozycja handlowa była, jak najbardziej obszerna dzięki czemu każdy mógłby znaleźć tu coś dla siebie. Nasz asortyment ukierunkowany jest zarówno do osób indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych czy większych przedsiębiorstw. Firma Folflex prowadzi działalność od ponad dwudziestu pięciu lat. Stawiamy na doświadczenie i produkcję artykułów najwyższej jakości oraz dbamy dobre kontakty z Klientem.

Nasza oferta to przede wszystkim:
  • folia termokurczliwa
  • folia opakowaniowa
  • folia dla ogrodnictwa
  • folia dla rolnictwa
  • folia budowlana
  • folia ochronna
  • folia wzmacniana trzywarstwowa
  • worki
  • folia polietylenowa-LDPE
Posiadamy zaawansowany technologicznie i odpowiednio wyposażony park maszynowy, który znacznie ułatwia nam pracę i umożliwia wielozadaniowość. Dysponujemy półautomatem do produkcji formatek czy rolomatem umożliwiającym zwijanie worków na wałki i wykonywanie perforacji. Prowadzimy także drukarnię fleksograficzną, gdzie wykonujemy nadruki do szerokości 800mm w czterech kolorach. Nieustannie inwestujemy w nowe maszyny, które regularnie poddajemy konserwacjom i przeglądom, dzięki czemu mamy pewność, że są w stu procentach sprawne.

Zatrudniani przez Folflex pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Do wytworzenia folii używamy wysokiej jakości materiałów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Każdy produkt przechodzi odpowiedni test, który stwierdza jego wytrzymałość i wykonanie. Bez problemu dostosowujemy się do Klienta i gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Zapewniamy wysoką jakość, terminową realizację i atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Folflex w Poznaniu.

Artykuły

Czym jest a także do czego stosuje się folię termokurczliwą?
Czym jest a także do czego stosuje się folię termokurczliwą?
Folia należy do materiałów, które często stosowane są do pakowania różnego rodzaju produktów zarówno podczas ich zakupu jak i samego transportu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Folflex Sp. z o.o.

Folflex Sp. z o.o., Poznań

Opinie (4)

Opinie o firmie Folflex Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marzanna
Marzanna
5.0
06.05.2020
Polecam z czystym sumieniem. Dobrej jakości produkty foliowe w odpowiednich cenach.
Kiki
Kiki
5.0
19.03.2020
Bardzo dobrej jakości folie opakowaniowe w niskich cenach.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
12.01.2020
Najlepszy producent opakowań foliowych, z którego usług miałem okazję korzystać. Produkty są odpowiednio wytrzymałe i nie rozrywają się przy pierwszej lepszej okazji.
rabarbara
rabarbara
5.0
30.11.2019
Polecam bardzo serdecznie. Oferowane przez nich foliowe opakowania są bardzo wytrzymałe i wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia realizują terminowo i oferują atrakcyjne ceny.