Wykonujemy matryce dla branży poligraficznej
Wykonujemy matryce dla branży poligraficznej, FLEX-STAR Witold Buczkowski, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7262090611
REGON: 368358541
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nieprzerwanie od 1999 roku jesteśmy producentem matryc do druku fleksograficznego. Prowadzona przez nas firma FLEX-STAR zlokalizowana jest na terenie Łodzi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo oraz miła obsługę. Przedsiębiorstwem zarządzają Witold Buczkowski i Jan Karwacki.

Oferta

Druk fleksograficzny staje się coraz bardziej popularny. Przyczynia się do tego jego łatwość drukowania na wypukłych powierzchniach. Dodatkowo ten rodzaj druku charakteryzuje się żywymi barwami, które dają poczucie głębi. Bardzo szybko się rozwija, dając Klientom coraz więcej możliwości.Nasza firma zajmuje się produkowaniem matryc do druku fleksograficznego. Zajmujemy się wykonywaniem wzorów i realizowaniem fleksograficznych form drukowych. Do ich produkcji wykorzystujemy asortyment o różnych grubościach firmy Basf, Ohkaflex, Asahi oraz DU PONT. Projekty dostarczane są w formie rysunku odręcznego, negatywu bądź pliku programu graficznego.
Nasza oferta to również:
 • druk na kartonie
 • druk na tekturze wielowarstwowej
 • druk na folii
 • druk na papierze
Ponadto wykonujemy montaż na folii z użyciem odciągów lub nitów. Zapewniamy kompleksową obsługę od stworzenia projektu, przez jego realizację i dostarczenie gotowego wyrobu do Klienta. Gwarantujemy terminowe, rzetelne oraz profesjonalne usługi wysokiej jakości. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem FLEX-STAR Klientów z Łodzi i okolic.

Więcej informacji

 • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt FLEX-STAR Witold Buczkowski

FLEX-STAR Witold Buczkowski, Łódź

Aktualności

 • druk fleksograficzny

  27.04.2023

  Firma FLEX-STAR jest producent matryc do druku fleksograficznego. Oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty, które pozwolą na perfekcyjne wykonanie zlecenia drukarskiego. Nasze matryce wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im trwałość i odporność na ścieranie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie FLEX-STAR Witold Buczkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.