Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Specjalizujemy się w wykonywaniu burgerów. Naszym gościom oferujemy zawsze świeże, smaczne i pożywn...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Chopina 5. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 00-539 Warszawa. Kompletne współrzędne GPS to: 52.2230259559296N, 21.0232811879825E. Firma "Flaming & Co" prowadzi swoją działalność w branży Restauracje amerykańskie.

"Flaming & Co" posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 22 628 81 40 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Flaming & Co

Flaming & Co, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Flaming & Co