Doradztwo podatkowe i księgowe
Doradztwo podatkowe i księgowe , FKK Consulting sp. z o.o., Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5423129850
REGON: 200278060
KRS: 0000335912
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy FKK Consulting znajduje się w Białymstoku. Spółka działa od 2009 roku. Zajmuje się doradztwem i usługami w zakresie księgowości i podatków.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z licznymi obowiązkami, które nie tylko zabierają czas, który można poświęcić na wykonywanie zadań zarobkowych, ale też niedopełnione mogą skutkować problemami finansowym lub prawnymi. Na szczęście wszelkie niejasności można skonsultować z pracownikami FKK Consulting, firmy kompleksowo wspierającej podmioty gospodarcze. Spółka oferuje m.in. doradztwo podatkowe i księgowe, w tym poszukiwanie najkorzystniejszych form opodatkowania, kontaktowanie się z organami skarbowymi, a także sporządzanie wszelkich dokumentów i formularzy. Klienci mogą też skorzystać z doradztwa dotyczącego przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

FKK Consulting oferuje również prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, czyli ksiąg handlowych i ksiąg przychodów i rozchodów. Księgowi zajmują się takimi zagadnieniami jak:
  • rozliczanie PIT,
  • rozliczanie CIT,
  • rozliczanie VAT,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia.
Służą też wsparciem w kwestiach dotyczących kadr i płac. Można do nich zaliczyć prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy, przygotowywanie umów oraz sporządzanie list płac. Pracownicy firm klientów są również zgłaszani i wyrejestrowywani z ewidencji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez spółkę jest windykacja, a konkretnie monitoring płatności, odzyskiwanie należności polubowne i w sądach oraz windykacja bezpośrednia.

Dodatkowe informacje o ofercie FKK Consulting znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą jest możliwy telefonicznie i e-mailowo.

Artykuły

Na czym polegają usługi windykacyjne?
Na czym polegają usługi windykacyjne?
Niezależnie czy mamy problem z dłużnikiem, czy sami nim jesteśmy, powinniśmy wiedzieć, czym dokładnie jest windykacja należności. O tym w artykule.

Kontakt

Kontakt FKK Consulting sp. z o.o.

FKK Consulting sp. z o.o., Białystok

Opinie (3)

Opinie o firmie FKK Consulting sp. z o.o.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Hexon
Hexon
5.0
30.07.2021
Dzięki FKK Consulting płacę niższe podatki!
Wojciech
Wojciech
4.0
16.05.2021
Fachowe porady podatkowe. Dobrze, że działają w moim mieście.
Alicja
Alicja
5.0
27.03.2021
Pomoc FKK Consulting bardzo się przydaje przy prowadzeniu firmy.