Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8222192079
REGON: 140543864
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Firmont Suwnice istnieje na rynku od 2006 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Mińsku Mazowieckim. Zajmujemy się naprawą części zamiennych do suwnic. Osobami decyzyjnymi są Kazimierz Protaziuk i Karol Pisarczyk.

Oferta

Od 12 lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży części zamiennych do urządzeń hutniczych. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy ofertę, by trafić do jak największej liczby odbiorców. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Proponujemy:
  • części zamienne do suwnic,
  • wciągniki części,
  • suwnice,
  • dźwignice.
Uzupełnieniem asortymentu są sprzęgła zębatych dwustronne typu ASz, sprzęgła jednostronne typu ASg, sprzęgła hamulcowe ATg i ATp, tarcze hamulcowe typu AHt, krążki linowe, haki do zbloczy, łożyska podporowe bębnów tyłu CŁy i układacze lin.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Specjalizujemy się również w modernizacji suwnic i żurawi. Oferujemy usługi tokarskie, które wykonujemy na obrabiarkach starowanych numerycznie.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia firmy Firmont Suwnice w Mińsku Mazowieckim.

Kontakt

Kontakt Firmont Suwnice. Części zamienne do suwnic

Firmont Suwnice. Części zamienne do suwnic, Mińsk Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Firmont Suwnice. Części zamienne do suwnic