Zajmujemy się budową domów drewnianych
Zajmujemy się budową domów drewnianych, Firma Wykończeniowo-Remontowo-budowlana Pitmar Mariusz Pitoń, Kościelisko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7361487949
REGON: 120478125
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Firma wykończeniowo-remontowo-budowlana Pitmar ma swoją siedzibę w Kościelisku, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem firmy jest Mariusz Pitoń.

Oferta

Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych, a także w ich kompleksowych remontach. Zajmujemy się budową domów pod klucz. Oferujemy Państwu wykończenia domów, mieszkań, apartamentów oraz pensjonatów w drewnie. Wykonujemy przeróbkę starych mieszkań na apartamenty, a także adaptację poddaszy.

Budujemy:
  • domy drewniane,
  • domy z bali,
  • domy szkieletowe,
  • domy kanadyjskie,
  • domy góralskie.
Przeprowadzamy szalowanie ścian i sufitów, czyli inaczej deskowanie. Zajmujemy się ocieplaniem pomieszczeń, ponadto układamy podłogi. Wykonujemy obróbkę drewnem belek betonowych, zapewniamy montaż podbitek. Ponadto zajmujemy się budową tarasów drewnianych. Oferujemy Państwu altany i grille drewniane z zadaszeniem, budujemy pergole.

Dbamy o to, by wykonane przez nas konstrukcje były przede wszystkim solidne i trwałe, ale też doskonale się prezentowały. Ważna jest dla nas wysoka estetyka wyrobów. Korzystamy z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że otrzymują produkty najwyższej jakości.

Zapewniamy nasze doradztwo oraz terminową realizację wszelkich zleceń. Zapraszamy do współpracy z firmą Pitmar w Kościelisku.

Artykuły

Zalety domów drewnianych
Zalety domów drewnianych
Marzysz o własnym, drewnianym domu, ale nie wiesz, na jaki rodzaj budynku się zdecydować? Dowiedz się, czym różnią się domy z bali od szkieletowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Wykończeniowo-Remontowo-budowlana Pitmar Mariusz Pitoń

Firma Wykończeniowo-Remontowo-budowlana Pitmar Mariusz Pitoń, Kościelisko

Opinie (3)

Opinie o firmie Firma Wykończeniowo-Remontowo-budowlana Pitmar Mariusz Pitoń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
30.05.2019
Polecam tę ekipę, bardzo sprawna realizacja, pracowali w pocie czoła, aby nie było żadnych opóźnień. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego.
Marta
Marta
5.0
03.03.2019
Tworzone przez nich domy wyglądają niesamowicie, do tego są solidne, wytrzymałe i naprawdę robią wrażenie. Budowali dom dla moich teściów, a następnie dla nas. Rewelacja.
Marlena
Marlena
5.0
22.01.2019
Robili dla nas taras drewniany, wygląda świetnie, spełnia wszystkie swoje funkcje i nie straszne mu żadne obciążenia czy uszkodzenia. Polecam