Wykańczanie wnętrz, kompleksowe remonty
Wykańczanie wnętrz, kompleksowe remonty, Firma Usługowo Remontowa Handyman Adrian Pasek, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8241741759
Rok założenia:
2019

O firmie

Nasza Firma Usługowo Remontowa Handyman znajduje się w Warszawie. Właścicielem jest Adrian Pasek. Świadczymy profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe.

Oferta

Głównym podmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie wykończeń wnętrz i remontów. Wykonujemy również usługi premium według przygotowanego projektu bądź zgodnie z wizją klienta.

Jesteśmy w stanie wyremontować każde pomieszczenie - kuchnie, pokoje, salony, łazienki, garaże itp. Roboty wykończeniowe wykonujemy od lat. W zakres usług wchodzi malowanie i tapetowanie ścian, szpachlowanie, układanie paneli podłogowych oraz kafelkowanie. Oprócz tego zapewniamy montaż sufitów podwieszanych, stawianie ścianek działowych i kładzenie tynków gipsowych.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt, który umożliwia nam sprawną i rzetelną realizację zleceń. Zatrudnieni u nas pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani, podejmą się każdego wyzwania. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Warunki współpracy ustalamy indywidualnie z Klientem.

Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Zapraszamy.

Zakres działalności

Artykuły

Remonty i wykończenia wnętrz – specjalność firmy budowlanej Handyman
Remonty i wykończenia wnętrz – specjalność firmy budowlanej Handyman
Prace remontowe i wykończeniowe są bardzo ważne dla inwestorów, ponieważ od nich zależy funkcjonalność i wygląd obiektu. Zobacz, komu zlecić prace remontowe.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Firma Usługowo Remontowa Handyman Adrian Pasek

Firma Usługowo Remontowa Handyman Adrian Pasek, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Firma Usługowo Remontowa Handyman Adrian Pasek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tannex
Tannex
5.0
08.09.2021
Ekipa Handyman realizowała remont mojej łazienki. Mieli dużo roboty, musieli skuć stare kafelki, położyć nowe i jeszcze zrobić podwieszany sufit. Ze wszystkim sobie świetnie poradzili!
Sabina
Sabina
5.0
31.07.2021
Zdecydowanie polecam firmę Handyman. Pracują u nich prawdziwi specjaliści od remontów. Są bardzo fachowi, dokładni i zaangażowani!