Wyjątkowe pościele z nadrukami
Wyjątkowe pościele z nadrukami, Firma Usługowo Handlowa ROSS, Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6222644037
REGON: 302483447
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba firmy Ross znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo Piotra Rosady zajmuje się sprzedażą artykułów pościelowych. Rozpoczęło działalność w 2013 roku.

Oferta

Od odpowiednio dobranej pościeli zależy w dużej mierze dobry sen, dlatego warto zaufać specjalistom. W ofercie firmy Ross znajdą Państwo najlepsze artykuły pościelowe na każdą porę roku. Przedsiębiorstwo sprzedaje towar wysokiej jakości, który nie uczula i zapewnia ciepło, a jednocześnie jest przewiewny i dostępny w atrakcyjnych cenach. Co ważne produkty są dostarczane terminowo i możliwy jest ich bezproblemowy zwrot. W ofercie znajduje się pościel o wymiarach od 140 na 200 centymetrów, przez 160 na 220, aż po największe rozwiązania mierzące 220 na 200 centymetrów. Klienci mogą między innymi kupić klasyczne pościele, np. gładkie, dwustronne, polarowe, bambusowe, wykonane z kory i przeznaczone do użytku hotelowego.

Ross sprzedaje również wyjątkowe pościele z efektem trójwymiarowym. Można do nich zaliczyć:
  • pościel ze zwierzętami
  • pościel z motocyklem
  • pościel w kwiaty
  • pościel w samochody
  • pościel z piłkarzami
Dla dzieci przygotowano pościele ze sportowcami, ulubionymi bohaterami bajek i zwierzakami. Oczywiście do pościeli polecane są kołdry, poduszki i narzuty.

W ofercie znajdują się również prześcieradła z tkanin frotte i jersey z gumką i bawełniane pozbawione gumki. Uzupełnieniem asortymentu są koce, jaśki, piżamy i ręczniki. Dla pań przygotowano wygodne piżamy i koszule nocne, natomiast ręczniki można podzielić na łazienkowe i kuchenne. Są wyprodukowane z bawełny, przyjemne w dotyku i ozdobione haftem. Nadają się na prezent i do codziennego używania.

Pełną ofertę handlową firmy Ross i możliwość zakupienia artykułów pościelowych znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W sprzedaży znajdują się produkty takich marek jak Jukon, Cotton World i Blossom.

Wideo

Kontakt

Kontakt Firma Usługowo Handlowa ROSS

Firma Usługowo Handlowa ROSS, Ostrów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Usługowo Handlowa ROSS