Ocieplenia, elewacje, remonty budynków
Ocieplenia, elewacje, remonty budynków , FIRMA REMONTOWA STENBUD Piotr Stępień, Wiązownica Duża

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8661463327
REGON: 260382744
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy remontowej Stenbud, której właścicielem jest Piotr Stępień, mieści się w Wiązownicy Dużej, na terenie województwa świętokrzyskiego. Gwarantuje solidną i terminową realizację wszystkich powierzonych prac. Klienci mogą liczyć też na atrakcyjne ceny. Zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma Stenbud zajmuje się ociepleniem budynków, głównie domów jednorodzinnych. Ocieplenie przyniesie Państwu wiele korzyści, w tym spadek kosztów ogrzewania, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń wypuszczanych do środowiska, poprawę mikroklimatu pomieszczeń i wiele innych.

Decydując się na ocieplenie, należy pomyśleć również o elewacji budynku, która pełni funkcję ochronną. Stanowi skuteczne zabezpieczenie przed korozją, wilgocią, czynnikami atmosferycznymi, czy zabrudzeniem. Ponadto dzięki elewacji budynek ładnie się prezentuje. Najbardziej popularne są elewacje z tynku (akrylowe, silikonowe, sylikatowe i silikonowo-silikatowe, mozaikowe), a także z cegły klinkierowej lub drewna (można pokryć nimi cały budynek bądź wybrane fragmenty). Ich dobór zależy od oczekiwań oraz indywidualnych preferencji klientów. Stenbud bazuje w pracy na najlepszych materiałach budowlanych, które zapewniają trwałość przez wiele lat.

Firma świadczy również usługi remontowe. Sprawnie odmieni wnętrza Państwa mieszkań i domów. Oferta obejmuje przede wszystkim:
  • szpachlowanie i gipsowanie ścian, w tym gładzie natryskowe,
  • stawianie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych,
  • malowanie,
  • tapetowanie,
  • montaż płytek,
  • montaż paneli podłogowych,
  • sufity podwieszane,
  • montaż okien i drzwi,
  • adaptacja poddaszy.
Stenbud zaprasza do kontaktu i nawiązania współpracy.

Zakres działalności

Artykuły

Firma Remontowa Stenbud Piotr Stępień: specjaliści w dziedzinie wykończeń wnętrz i termoizolacji budynków
Firma Remontowa Stenbud Piotr Stępień: specjaliści w dziedzinie wykończeń wnętrz i termoizolacji budynków
Firma remontowa Stenbud zajmuje się ociepleniami budynków i remontami. Sprawdź, jakiego rodzaju prace możesz powierzyć specjalistom z przedsiębiorstwa Stenbud.

Wideo

Kontakt

Kontakt FIRMA REMONTOWA STENBUD Piotr Stępień

FIRMA REMONTOWA STENBUD Piotr Stępień, Wiązownica Duża

Opinie (1)

Opinie o firmie FIRMA REMONTOWA STENBUD Piotr Stępień

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5.0
08.05.2021
Wykonali ocieplenie i elewację naszego domu jednorodzinnego. Spisali się świetnie. Nie mieliśmy żadnych uwag. Polecamy Stenbud.