Kompleksowe naprawy form wtryskowych
Kompleksowe naprawy form wtryskowych, Firma Pamir Mirosław Pachwicewicz, Nadma

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5441068320
REGON: 052198094
Rok założenia:
2002

O firmie

W Pamir wykonujemy usługi spawalnicze metodą laserową. Działamy w branży już od ponad 20 lat, obsługując klientów biznesowych i indywidualnych. Właścicielem firmy jest Mirosław Pachwicewicz. Siedzibę mamy w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego.

Oferta

Spawalnictwo jest naszą specjalnością. Dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym, który obejmuje maszyny takie jak spawarki laserowe Alpha Laser oraz stół CNC sterowany w trzech osiach. Dzięki naszym precyzyjnym urządzeniom jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę nawet w bardzo trudnych dostępnych miejscach. Zajmujemy się produkcją elementów metalowych, a także naprawą uszkodzonych przedmiotów czy urządzeń.

Nasze maszyny przystosowane są do spawania i napawania laserowego takich materiałów jak stal, żeliwo, miedź, nikiel, aluminium, brąz, tytan. Obrabiamy również elementy wykonane ze złota, platyny lub srebra.

Świadczymy szeroki zakres usług, w tym:
  • serwis form wtryskowych,
  • spawanie głowic silnika,
  • naprawa ubytków bloku silnika,
  • naprawa instrumentów hydraulicznych,
  • spawanie termoelementów i czujników,
  • spawanie elementów klimatyzacji.
Poza tym podejmujemy się napraw jubilerskich oraz serwisu obudów urządzeń elektronicznych. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Firma Pamir Mirosław Pachwicewicz

Firma Pamir Mirosław Pachwicewicz, Nadma

Opinie (0)

Opinie o firmie Firma Pamir Mirosław Pachwicewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.