Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6831826987
REGON: 120643825
Rok założenia:
2008
Branża:

Polecane oferty

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, którym zależy na unikalnych, rę...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Fiemar znajduje się w Niepołomicach, w powiecie wielickim, w województwie małopolskim. Firma, której właścicielem jest Marcin Fiema specjalizuje się w produkcji mebli ogrodowych i miejskich. Działa na rynku od 2008 roku i dostarcza meble dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i instytucji.

Oferta

Zapotrzebowanie na estetyczne i wytrzymałe meble sprawiło, że firma Fiemar podjęła się ich produkcji. Sprzęty znajdujące się w ofercie przedsiębiorstwa powstają z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu są odporne na użytkowanie i warunki atmosferyczne. Firma w procesie produkcji używa odlewów żeliwnych, stali oraz drewna świerkowego i olchowego. Części metalowe są zabezpieczane przed korozją specjalnymi farbami, a elementy drewniane impregnatami i lakierami. Dzięki połączeniu drewna z metalem meble doskonale wyglądają w przydomowych ogrodach, parkach i każdym innym miejscu, gdzie potrzebne są tego rodzaju sprzęty. Jako, że firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów meble dostępne są w odmianach klasycznych i nowoczesnych. Ponadto można wyróżnić meble bardziej wykończone, uzupełnione o podłokietniki i rozwiązania uproszczone, bez wymienionych elementów i oparć.

Fiemar zajmuje się produkcją takich sprzętów jak ławki miejskie i ogrodowe, w tym:
  • ławki żeliwne
  • krzesła żeliwne
  • ławki stalowe
  • krzesła stalowe
  • ławki z oparciami
  • ławki miejskie bez oparcia
  • ławki z podłokietnikami
  • ławki bez podłokietników
Szczególnie ciekawe są ławki żeliwne, ponieważ można zakupić rozwiązania w stylu chińskim, królewskim i wiedeńskim. Ponadto w ofercie znajdują się całe komplety mebli ze stołami okrągłymi i prostokątnymi. Idealnie nadają się do ogrodów, a także ogródków zakładanych przy lokalach gastronomicznych.

Poza meblami przedsiębiorstwo produkuje inne elementy małej architektury takie jak barierki ochronne ze stali, stojaki rowerowe i kosze na śmieci. Oferta w tym zakresie jest niezwykle bogata i obejmuje kosze na śmieci wykonane ze stali i łączące w sobie drewno z metalem. Są to konstrukcje przeznaczone do zabetonowania lub wolnostojące. Uzupełnieniem oferty są daszki do śmietników.

Więcej informacji, w tym dokładne wymiary mebli i dodatkowe zdjęcia znajdą Państwo na stronie internetowej firmy Fiemar.

Kontakt

Kontakt Fiemar.pl Marcin Fiema

Fiemar.pl Marcin Fiema, Niepołomice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Fiemar.pl Marcin Fiema