Tutaj są Twoje okulary
Tutaj są Twoje okulary, Fielmann Sp. z o.o. Salon Optyczny, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 21:00
Wt.
09:00 - 21:00
Śr.
09:00 - 21:00
Cz.
09:00 - 21:00
Pt.
09:00 - 21:00
Sb.
09:00 - 21:00
Nd.
10:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 7811700551
REGON: 634253405
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

W naszym salonie optycznym Fielmann wykonujemy ogólne badanie ostrości wzroku. Doradzimy Państwu przy wyborze odpowiednich soczewek i okularów dobranych do indywidualnych potrzeb. Znaleźć nas Państwo możecie w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.

Oferta

Proponujemy szeroki wachlarz okularów. Zarówno panie, panowie jak i najmłodsi znajdą u nas okulary na miarę swoich potrzeb. Bogaty wybór okularów oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że mamy już szerokie grono zadowolonych Klientów. Mamy nadzieję, że nasza oferta okularowa spełni wszelkie Państwa oczekiwania.

Specjalizujemy się także w kompleksowym doborze i pielęgnacji soczewek kontaktowych. Nasze zadanie to przede wszystkim profesjonalne doradztwo oraz nauka odpowiedniego podejścia do tematu ochrony wzroku.

Mamy nadzieję, że zakupy u nas nie będą tylko nauką, ale staną się również przyjemnością. To dzięki Państwa uwagom i sugestiom możemy stale się rozwijać. W salonie zatrudniamy doskonale wyspecjalizowaną kadrę, która każdego Klienta traktuje w sposób indywidualny.
Nasza oferta to przede wszystkim wiele markowych produktów firm takich jak Boss czy Gucci. Nieważne, czy jesteś krótko- czy dalekowidzem, w naszym salonie okulary i soczewki zawsze zostaną kompleksowo dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Dodatkowo Pacjenci w naszym salonie mogą skorzystać z usługi badania ostrości wzroku.

W sprzedaży mamy także okulary przeciwsłoneczne.

W asortymencie soczewek kontaktowych są:
  • soczewki jednodniowe
  • soczewki wielokrotnego użytku
  • soczewki kolorowe
Odpowiednio dobrane okulary i soczewki zapewnią wyjątkowy komfort, jakość widzenia i zdrowie oczu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Fielmann.

Marki i specjalizacje

Oferujemy produkty znanych i renomowanych marek, między innymi: Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Dior, Chanel, Police, Gucci, Dolce Gabbana, Boss, Burberry.

Kontakt

Kontakt Fielmann Sp. z o.o. Salon Optyczny

Fielmann Sp. z o.o. Salon Optyczny, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Fielmann Sp. z o.o. Salon Optyczny

Tagi