Monitoring, sieć informatyczna LAN i WLAN
Monitoring, sieć informatyczna LAN i WLAN, Fiberis Damian Wilmański, Kostrzyn nad Odrą

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5993134977
REGON: 361579291
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Fiberis to firma oferująca nowoczesne rozwiązania takie jak monitoring, kontrola dostępu czy sygnalizacja przeciwpożarowa. Siedziba działalności znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim. Właścicielem jest Damian Wilmański.

Oferta

Nasza firma dostarcza systemy alarmowe. Mamy szeroki wybór systemów dla firm, które potrzebują dopasowanej infrastruktury IT do realizacji celów biznesowych i podstawowych procesów. Biurom rachunkowych oferujemy pakiet Insert, kopie zapasowe i inne. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie oraz wiedzę w zakresie obsługi rozwiązań z branży IT i CCTV. Służymy fachowym doradztwem, udzielimy wyczerpujących informacji na temat każdego systemu.

Do każdego Klienta dobieramy sprzęt dopasowany do jego możliwości finansowych i spełniający jego wymagania. Proponujemy konfigurację na potrzeby zdalnego podglądu z urządzeń mobilnych i montaż urządzeń renomowanych producentów - BCS, Hikvision i Dahua.

Oferta:
 • system wizyjny dla domu i firmy,
 • systemy kontroli dostępu,
 • systemy alarmowe do domu i dla firm,
 • sygnalizacja przeciwpożarowa.
Montujemy instalacje wewnątrz i na zewnątrz budynków w m.in. sklepach, na parkinach, w halach produkcyjnych i urzędach. Instalacje wykonujemy od zera lub integrujemy z już istniejącym systemem monitorującym. Wykonujemy szczegółową dokumentację powykonawczą. Do naszych zadań należy także demontaż starej infrastruktury. Nasza ekipa to instalatorzy z kilkuletnim doświadczeniem w IT i systemach CCTV.

Zajmujemy się także sprzętem pod względem przygotowania, administracji oraz serwisu:
 • komputery stacjonarne,
 • laptopy,
 • serwery,
 • macierze,
 • switche,
 • routery,
 • access pointy.
Ponadto oferujemy pomoc zdalną i na miejscu, wykonujemy kopie zapasowe i audyt bezpieczeństwa, przeprowadzamy szkolenia.

Dodatkowo tworzymy i konfigurujemy różne serwery, projektujemy i kładziemy sieć informatyczną LAN. Dobieramy technologię i punkty dystrybucyjne, gniazda, patch panele i okablowanie. Projektujemy i wdrażamy sieć informatyczną WLAN na podstawie rozwiązań firmy Ubiquity Networks

Konfigurujemy sprzęt sieciowy taki jak swiche, urządzenia sieciowe NAS (Synology, QNAP), telefonia internetowa VoIP i szyfrowane połączenia klient/serwer VPN.

Zapewniamy profesjonalny serwis i konserwację rozwiązań IT, a także wsparcie pogwarancyjne. Gwarantujemy dojazd do klienta i doradztwo na miejscu, a także korzystne ceny za sprzęt.

Zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Fiberis Damian Wilmański

Fiberis Damian Wilmański, Kostrzyn nad Odrą

Opinie (2)

Opinie o firmie Fiberis Damian Wilmański

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Tomek
Tomek
5.0
30.06.2020
Firma zamontowała miesiąc temu 6 kamer na moim domku jednorodzinnym. Sprzęt Dahua, jakość obrazu znakomita, nagrania przechowywane prawie miesiąc i podgląd na żywo ze smartfona. Wybrałem ich bo mieli najlepszy wspolczynnik cena/jakosc. Estetycznie wyglądająca instalacja. Poleciłem już dwóm znajomym.
Krzyś
Krzyś
5.0
19.05.2020
Polecam serdecznie zaufać te firmie pod względem systemów informatycznych dla firm. Doskonale się na tym znają, dopasowali mi najlepsze z rozwiązań.