Wynajem limuzyny z kierowcą
Wynajem limuzyny z kierowcą, FHU Speed Łukasz Witkowski, Sztutowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5792252339
REGON: 221986406
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Speed znajduje się w Sztutowie, w powiecie nowodworskim, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo Łukasza Witkowskiego działa w branży transportowej. Specjalizuje się w przewozie ładunków i pasażerów.

Oferta

Transport osobowy to dziedzina w której najlepiej zaufać profesjonalistom z firmy Speed. Przedsiębiorstwo zapewnia bezpieczne, szybkie i komfortowe przewozy na terenie województwa pomorskiego i w innych miejscach Polski. Firma działa przez całą dobę, świadcząc usługi na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Doświadczeni kierowcy prowadzą nowoczesne i luksusowe auta, takie jak limuzyna Volkswagen Passat B8 oraz Volkswagen UP. Oferta jaką przygotowano dla klientów to:
  • przewóz osób na lotnisko
  • wynajem samochodów do ślubu
  • limuzyny do ślubu
  • obsługa imprez okolicznościowych
  • obsługa spotkań biznesowych
  • obsługa konferencji
Poza przewozami osobowymi firma Speed zajmuje się też transportem towarów. Samochodem dostawczym Peugeot Partner przewozi paczki i inne ładunki.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Speed i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Wynajem samochodu z kierowcą – kiedy warto skorzystać z tej opcji i dlaczego?
Wynajem samochodu z kierowcą – kiedy warto skorzystać z tej opcji i dlaczego?
Kierowcę z samochodem często wynajmują organizatorzy ślubni, osoby, które potrzebują błyskawicznego transferu na lotnisko, czy też emeryci i kobiety w ciąży.

Wideo

Kontakt

Kontakt FHU Speed Łukasz Witkowski

FHU Speed Łukasz Witkowski, Sztutowo

Słowa kluczowe

Opinie (9)

Opinie o firmie FHU Speed Łukasz Witkowski

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Grzesiek
Grzesiek
5.0
08.03.2020
Dowieźli mnie na lotnisko, a kiedy wracałem do Polski odebrali z niego i przewieźli do domu. Warto było zapłacić za taki komfort.
Norbert
Norbert
4.0
11.01.2020
Szybko, bezpiecznie i komfortowo. Tak jeździ się z firmą Speed. Kilka razy miałem przyjemność być ich pasażerem.
Rafał
Rafał
4.0
26.11.2019
Najlepsza firma przewozowa w okolicy. Mają komfortową limuzynę, którą już kiedyś jechałem. Teraz będę brał ślub i też planuję skorzystać z oferty firmy Speed.
Maks
Maks
5.0
16.09.2019
Korzystałem z usługi transferu lotniskowego i jestem z niej bardzo zadowolony. Dzięki firmie Speed zdążyłem na samolot!
Mateusz
Mateusz
5.0
11.07.2019
Firma zabezpieczała od strony transportowej konferencję w której uczestniczyłem. Miałem przyjemność przejechania się ich samochodem i muszę przyznać, że było wygodnie.
Sztutowo
Sztutowo
1.0
06.07.2019
Nie polecam, niesłowny, nie płaci na czas, do tej pory nie rozliczył się ze mną. Nie odbiera telefonów. Omijać szerokim łukiem
Jakub
Jakub
5.0
11.05.2019
Widać, że znajdą się na swojej pracy. Tak dobrego kierowcy jeszcze nie widziałem. Płynna jazda, ale dość szyba to jest to, co lubię!
Michał
Michał
5.0
29.03.2019
Korzystałem z usług firmy Speed i jestem bardzo zadowolony. Obsługiwali mój ślub i nie miałem się czego wstydzić. Limuzyna świetnie wyglądała i zapewnia odpowiedni komfort w tak ważnym dla mojej żony i dla mnie dniu.
Patrycja
Patrycja
5.0
07.01.2019
Polecam usługi firmy Speed. Mają dobre ceny i zapewniają bezpieczne przejazdy.