Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7872134198
REGON: 386272200
Rok założenia:
2020

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym profilem prowadzonej przeze mnie działalności jest sprzedaż kosmetyków samochodowych, a tak...
Motoryzacja jest moją pasją. Uważam, że kiedy ktoś robi to, co lubi, przykłada się do swojej pracy ...
Zachęcamy do dbania o samochody na co dzień i przed sprzedażą. W zakładzie Cherubin oferujemy rozbu...
W ofercie mamy renowację i zdobienie aut, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dysponujemy doskonal...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7872134198 została umieszczona firma: "FHU Auto Kosmetyka Kacper Wolski". Firma ma numer REGON: 386272200.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Szamotuły w województwie wielkopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2020. Przedsiębiorstwo znajduje się na Kołłątaja 5. Korespondencyjny kod pocztowy to: 64-500 Szamotuły. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.6114782601046N, 16.5894131845837E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: wolak1999@wp.pl. Firma "FHU Auto Kosmetyka Kacper Wolski" prowadzi swoją działalność w branży Kosmetyki do samochodów i konserwacja.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 532 148 883.

Kontakt

Kontakt FHU Auto Kosmetyka Kacper Wolski

FHU Auto Kosmetyka Kacper Wolski, Szamotuły

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie FHU Auto Kosmetyka Kacper Wolski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sylwia Szepczyńska
Sylwia Szepczyńska
5.0
21.12.2021
Detailing na najwyższym poziomie. Przed usługą Panowie powiedzą co można zrobić przy samochodzie i jak cenowo to wygląda. Zaczynałam od zabezpieczenia lakieru woskiem, później zdecydowałam się na powłokę ceramiczną. Samochód zyskał dzięki temu na wyglądzie. Przez ostatni rok dostałam liczne porady dotyczące codziennej pielęgnacji, pomocy w wyborze kosmetyków itp. Auto wracało zawsze w idealnym stanie. Ceny usług bardzo atrakcyjne. Wszyscy którym polecam to miejsce również wracają zadowoleni. Dziękuję za serce włożone w pielęgnację mojej Kugi i Tucsona.