Działamy jako lokalny dostawca internetu
Działamy jako lokalny dostawca internetu, Fast-Net s.c., Ostrowiec Świętokrzyski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6612211091
REGON: 260010818
Rok założenia:
2005

O firmie

Nasza firma Fast-Net to doświadczony dostawca Internetu działający na terenie powiatu ostrowieckiego. Biuro przedsiębiorstwa znajduje się w Ostrówcu Świętokrzyskim. Na lokalnym rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku. Przedsiębiorstwem zarządzają Roman Barski oraz Rafał Suliga.

Oferta

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości Internetu do klientów z powiatu ostrowieckiego. Na naszej stronie internetowej znajduje się mapa z miastami i wsiami, do których dociera nasz Internet. Nieustannie poszerzamy nasz zasięg, by docierać do jak największej rzeszy klientów

Świadczymy kompleksowe usługi telekomunikacyjne. W naszej ofercie znajduje się:
  • Internet radiowy,
  • Internet światłowodowy,
  • telewizja,
  • telefon.
Oferujemy internet z prędkościami wahającymi się od 1Mbps do 9 Mbps w atrakcyjnych cenach. Nasza sieć internetowa bazuje wyłącznie na najlepszych urządzeniach. Ponadto, umożliwiamy także podłączenie telefonów VoIP. Proponujemy także atrakcyjne pakiety, dzięki którym można zaoszczędzić wiele pieniędzy.

Potwierdzeniem realizacji zleceń na najwyższym poziomie jest stałe grono osób nieustannie do nas powracających i polecających dalej. Gwarantujemy, że profesjonalnie podejdziemy do każdego klienta. Zapewniamy indywidualizm i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z powiatu ostrowieckiego do skorzystania z oferty firmy Fast-Net w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Kontakt

Kontakt Fast-Net s.c.

Fast-Net s.c., Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie (0)

Opinie o firmie Fast-Net s.c.