Profesjonalnie wykonujemy posadzki i malujemy ściany
Profesjonalnie wykonujemy posadzki i malujemy ściany, FANTAZY Paweł Fiedor, Pietrzykowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532571007
REGON: 388750230
Rok założenia:
2021

O firmie

Siedziba naszej firmy Fantazy mieści się w Pietrzykowicach, na terenie województwa śląskiego. Jej właścicielem jest Paweł Fiedor. Oferujemy usługi posadzkarskie oraz malowanie ścian. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Nasza specjalność to posadzkarstwo. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne, cieszymy się dostępem do najlepszych materiałów i narzędzi, a także korzystamy z doświadczenia i wiedzy naszych pracowników. Wszystko to w połączeniu zapewnia poziom usług, który zadowala nawet najbardziej wymagających Klientów.

Mimo że nasza siedziba mieści się na Śląsku, ofertę kierujemy do Klientów na terenie całego kraju. Wykonamy profesjonalne posadzki przemysłowe zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Podejmiemy się także usług malowania ścian. Nasza oferta to także:
  • malowanie mieszkań
  • malowanie wnętrz
  • kładzenie posadzek
  • renowacja posadzek
Nasze usługi pozwalają na naprawę dowolnych posadzek. Jeśli Klient wyraża taką chęć, przeprowadzimy demontaż posadzek, a na ich miejscu wykonamy zupełnie nową podłogę.

Naszym Klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość oraz profesjonalne doradztwo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Artykuły

Zadbaj o posadzkę przemysłową z firmą Fantazy
Zadbaj o posadzkę przemysłową z firmą Fantazy
Kamienne dywany są ciekawą alternatywą dla kostki brukowej. Cechują się też większą uniwersalnością. Specjalistów w ich montażu znajdziesz w firmie Fantazy.

Wideo

Kontakt

Kontakt FANTAZY Paweł Fiedor

FANTAZY Paweł Fiedor, Pietrzykowice

Opinie (1)

Opinie o firmie FANTAZY Paweł Fiedor

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5.0
11.07.2021
Polecam serdecznie! Renowacja mojej posadzki przemysłowej odbyła się tak, jak tego chciałam! Efekt jest znakomity!