Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272435938
Rok założenia:
1992

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Falck Medycyna Sp. z o.o. Centrum Powiadamiania Ratunkowego" w miejscowości Giżycko w województwie warmińsko-mazurskim to punkt, w którym uzyskają Państwo rzetelną, kompleksową i profesjonalną pomoc z zakresu działalności pogotowia ratunkowego. Zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni rato winnicy medyczni, którzy udzielają pierwszej pomocy oraz opiekują się poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

Pod numerem telefonu 87 428 55 55 uzyskają Państwo połączenie z kompetentnym pracownikiem. Bezpośrednio mogą zgłosić mu Państwo wszelkie sytuacje nagłych zagrożeń zdrowia lub życia ludzi. Dzwoniąc mogą być Państwo pewni, że pod tym numerem otrzymają Państwo niezbędną pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

"Falck Medycyna Sp. z o.o. Centrum Powiadamiania Ratunkowego" jest położona w miejscowości Giżycko dokładnie zlokalizowana jest na Białostocka 2. Mamy następujący kod pocztowy: 11-500 Giżycko. "Falck Medycyna Sp. z o.o. Centrum Powiadamiania Ratunkowego" znajduje się w rejestrze firm wpisanych do CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod nr NIP 5272435938.

Kontakt

Kontakt Falck Medycyna Sp. z o.o. Centrum Powiadamiania Ratunkowego

Falck Medycyna Sp. z o.o. Centrum Powiadamiania Ratunkowego, Giżycko

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Falck Medycyna Sp. z o.o. Centrum Powiadamiania Ratunkowego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.