Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272435938
KRS: 0000213143
Rok założenia:
2020

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Falck Medycyna Sp. z o.o.", zlokalizowana w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim, to punkt specjalizujący się w udzielaniu rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej pomocy w zakresie usług świadczonych przez pogotowie ratunkowe. W naszym zespole znaleźli zatrudnienie doświadczenie pracownicy medyczni, wykwalifikowani w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz opieki nad poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

Pod podanym numerem telefonu 22 535 91 75 dyżurują nasi kompetentni pracownicy. Naszym zadaniem jest przyjmowanie zgłoszeń o występującym zagrożeniu zdrowia lub życia ludzi. Dzwoniąc, możecie Państwo liczyć, że skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

"Falck Medycyna Sp. z o.o." znajduje się w miejscowości Warszawa, siedziba zlokalizowana jest na Jana Olbrachta 94. Aby skontaktować się z nami korespondencyjnie, należy posłużyć się kodem pocztowym: 01-102 Warszawa. Informacje o firmie "Falck Medycyna Sp. z o.o." można znaleźć również w rejestrze CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), podajemy nasz nr NIP 5272435938.

Kontakt

Kontakt Falck Medycyna Sp. z o.o.

Falck Medycyna Sp. z o.o., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Falck Medycyna Sp. z o.o.