Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9930554677
REGON: 120672940
KRS: 0000301379
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Kraków, Powstańców Wielkopolskich 118
Nie istnieje jeden uniwersalny system, ani też jedno rozwiązania mogące usprawnić działanie procesó...
Zajmujemy się doradztwem i pośrednictwem w sprzedaży artykułów spożywczych zarówno między sklepami ...
Kraków, pl. Szczepański 3 lok. 48
Celem działalności gospodarczej jest oczywiście zysk, ale jego osiągnięcie nie jest takie proste. Z...
Sosnowiec, Wojska Polskiego 140
Zajmujemy się doradztwem gospodarczym, które świadczymy dla Klientów indywidualnych oraz firm. Pomo...

O firmie

Firma Factor Consulting Sp. z o.o. zlokalizowana jest w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Prowadzimy działalność od 2008 roku. Jesteśmy specjalistami w zakresie zarządzania firmą i doradztwa biznesowego.

Oferta

Factor Consulting sp. z o.o. od prawie dziesięciu lat doskonale radzi sobie na rynku usług z zakresu doradztwa biznesowego i konsultingu. Na nasz sukces składa się przede wszystkim głęboka wiedza i bogate doświadczenie. Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem biznesowym. Proponujemy planowanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy. Działamy wykorzystując innowacyjne rozwiązania. Działamy gruntownie, na wielu polach. Kreujemy i modyfikujemy identyfikację danej marki, przeprowadzamy najlepsze rozwiązania dla doskonalenia kondycji firmy oraz poszukiwania nowych źródeł finansowania. Interesuje nas podniesienie produktywności, wzrost zyskowności, zwiększenie wartości kapitału, czy zatrzymanie odpływu kadry, lecz cele zawsze konsultujemy z Klientem. Po dokonaniu analizy rynkowej i analizy konkurencji przygotowujemy nowoczesny, zorientowany na sukces biznesplan w którym zawarta jest nasza szeroka wiedza na temat sprzedaży i marketingu.

Określamy strategie działania oraz wykonujemy plany marketingowe i sprzedażowe. Proponujemy długofalową strategię działania ze względu na dynamiczność rynku. Działając także edukacyjnie, przeprowadzamy szkolenia dla pracowników czy menadżerów firm, przekazując im kompetencje biznesowe.

Dostosowujemy naszą wiedzę do oczekiwań klientów, starając się znaleźć najlepsze rozwiązania dla ich firm. Nasza oferta jest skierowana do średnich i dużych firm. Zatrudniani przez nas pracownicy to doskonali konsultanci, o szerokiej wiedzy z zakresu biznesu, marketingu i finansów. Warto zaufać specjalistom i wdrożyć nowe rozwiązania dla firm, aby odnosić sukcesy w swojej branży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Factor Consulting sp. z o.o.

Factor Consulting sp. z o.o., Tarnów

Opinie (6)

Opinie o firmie Factor Consulting sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
21.05.2020
Rzetelni, profesjonalni i przede wszystkim skuteczni.
Radek
Radek
5.0
25.03.2020
Polecam.
Anka
Anka
5.0
22.01.2020
Często korzystamy z ich szkoleń zawodowych i mamy pozytywne odczucia.
Herbert
Herbert
5.0
04.11.2019
Moja rekomendacja.
Krystian
Krystian
5.0
16.09.2019
Nie mam zastrzeżeń.
Grześ
Grześ
5.0
14.07.2019
Przygotowali jakiś czas temu dla naszej firmy biznesplan i od tego czasu obserwujemy wyższą zyskowność i produktywność. Profesjonalnie podchodzą do swych obowiązków. Polecam.