Roboty żelbetowe w szerokim zakresie
Roboty żelbetowe w szerokim zakresie, Fabet Konstrukcje Sp. z o. o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572657916
Rok założenia:
2005

O firmie

Fabet-Konstrukcje to firma, w której obsługujemy duże inwestycje budowlane i deweloperskie. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie stanu surowego otwartego, a także w pracach żelbetowych i murarskich. Nasze biuro znajduje się w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasza spółka działa od 17 lat na rynku usług budowlanych. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu staliśmy się solidnym partnerem w realizacji dużych inwestycji budowlanych. Dysponując odpowiednio wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz profesjonalnym zapleczem technicznym podejmujemy się zadania głównego wykonawcy stanu surowego otwartego budynków różnego przeznaczenia. W ramach niego wykonujemy między innymi:
  • roboty ziemne,
  • odwodnienie wykopu,
  • zabezpieczenie wykopu,
  • posadowienie fundamentów,
  • roboty żelbetowe i murowe.
Naszym klientom zapewniamy nowoczesne systemy szalunkowe, profesjonalne zaplecze socjalno-bytowe, najlepszej jakości materiały konstrukcyjne oraz zaawansowany sprzęt i narzędzia budowlane.

Oprócz generalnego wykonawstwa w Fabet-Konstrukcje przyjmujemy zlecenia na wykonanie prac żelbetowych i murarskich w konstrukcjach kubaturowych zakładów przemysłowych, budynków mieszkalnych, biurowców, galerii handlowych itp.

Terminowość, dokładność oraz stała kontrola jakości prowadzonych prac, to cechy, które wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie.

Zakres działalności

Artykuły

Jakie właściwości mają konstrukcje żelbetowe stawiane przez Fabet Konstrukcje?
Jakie właściwości mają konstrukcje żelbetowe stawiane przez Fabet Konstrukcje?
Żelbeton wykazuje się większą trwałością niż zwykły beton za sprawą stalowych zbrojeń. Sprawdź, jak wykorzystuje go firma Fabet Konstrukcje w swoich projektach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fabet Konstrukcje Sp. z o. o.

Fabet Konstrukcje Sp. z o. o., Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Fabet Konstrukcje Sp. z o. o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agata
Agata
5.0
31.05.2022
Jeżeli szukasz przedsiębiorstwa do obsługi dużej inwestycji budowlanej, to idealnie trafiłeś. Firma Fabet-Konstrukcje z pewnością spełni Twoje oczekiwania. :D