Sprzedaż tarcicy budowlanej i elementów więźby dachowej
Sprzedaż tarcicy budowlanej i elementów więźby dachowej, F.H.U. King-Drew Kinga Igras, Jatki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9860239857
REGON: 321424711
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą King-Drew, którą założyła Kinga Igras! Znajdziecie nas w Jatkach, w województwie zachodniopomorskim. Od 2022 zajmujemy się prowadzeniem tartaku.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – w King-Drew od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Przekonajcie się, że zadowolenie partnerów to dla nas priorytetowa kwestia.

Skontaktujcie się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. 

Sprawdźcie godziny otwarcia i już dziś zaplanujcie wizytę w King-Drew. Czekamy na Was!

Oferta

Drewno to wyjątkowy surowiec, który jednocześnie jest ekologiczny i niezwykle trwały. Jego parametry od setek lat są doceniane przez inżynierów, architektów oraz budowniczych.

Jako kadra firmy King-Drew również cenimy sobie te charakterystyczne cechy, które sprawiają, że drewno jest jednym z najważniejszych materiałów na każdej budowie. Wynika to między innymi z jego właściwości, takich jak, chociażby bardzo niski współczynnik przenikania ciepła, który dla drzew iglastych i liściastych waha się pomiędzy 0,16 a 0,40, w zależności od tego, czy pomiary wykonano wzdłuż, czy w poprzek włókien. Na budowie ważna jest także wytrzymałość na ściskanie oraz zginanie statyczne. Prawidłowo wysuszone drewno opiera się odkształceniom oraz niszczeniu, nawet pod wpływem dużych obciążeń.

Wymienione cechy charakterystyczne tego materiału sprawiają, że wykonuje się z niego najróżniejsze elementy konstrukcji domów oraz dachów. Tym właśnie zajmuje się nasza firma, która Klientom sprzedaje solidną tarcicę budowlaną, o odpowiednim poziomie wilgoci, bez śladów pleśni i grzybów.

Maszyny i narzędzia tartaczne pozwalają nam na sprawne przecieranie drewna do 10 m, bez względu na jego gatunek. W ten sposób produkujemy:
  • więźby dachowe,
  • deski dachowe i podłogowe,
  • kantówki,
  • kłody,
  • krawędziaki,
  • krokwie,
  • łaty,
  • legary,
  • murłaty.
Wymienione elementy konstrukcji budowlanych to nie wszystko, co oferujemy Klientom. Zajmujemy się również przecieraniem kłód oraz impregnacją drewna.

Na życzenie zapewniamy transport tarcicy, czy gotowych elementów więźby dachowej. Zapraszamy do współpracy - firma King-Drew z Jatek.


Artykuły

 Łaty i kontrłaty dachowe w ofercie tartaku King-Drew!
Łaty i kontrłaty dachowe w ofercie tartaku King-Drew!
Budujesz wymarzony dom jednorodzinny i szukasz wysokiej jakości łat oraz kontrłat dachowych? Sprawdź ofertę przygotowaną przez najlepszych specjalistów!

Wideo

Kontakt

Kontakt F.H.U. King-Drew Kinga Igras

F.H.U. King-Drew Kinga Igras, Jatki

Opinie (0)

Opinie o firmie F.H.U. King-Drew Kinga Igras