Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8842207585
Branża:

Polecane oferty

Wrocław, Ostrowskiego 7 Vp. lok. lok 516
Budownictwo przemysłowe to dziedzina w której nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Z tego powodu ...
Specjalizujemy się w opracowywaniu i uzgadnianiu projektów stałej, czasowej oraz koncepcyjnej organ...
Naszą specjalnością jest zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych. Zajmujemy się między inny...
Naszą firmę tworzą niezależni inżynierowie, którzy specjalizują się w obiektach użyteczności public...

O firmie

Siedziba firmy EZG Projekt znajduje się we Wrocławiu. Pracownia należąca do Grzegorza Gorczyńskiego zajmuje się kompleksowymi usługami projektowymi. Powstała w 2015 roku i przede wszystkim wykonuje zlecenia związane z projektowaniem konstrukcji budowlanych.

Oferta

Jeśli szukają Państwo biura projektowego, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy EZG Projekt. Pracownia skupia doświadczonych architektów i dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu nawet najtrudniejsze zlecenia są wykonywane szybko i precyzyjnie. Oczywiście wykonanie projektu wiąże się z przygotowaniem dokumentacji budowlanej, warsztatowej i wykonawczej oraz obsługą kwestii formalnych, np. uzyskaniem pozwolenia na budowę. Same plany przygotowywane w pracowni to projekty konstrukcji drewnianych, żelbetowych i stalowych, w tym:
  • projekty hal przemysłowych
  • projekty budynków mieszkalnych
  • projekty domów jednorodzinnych
  • projekty budynków wielorodzinnych
  • projekty budynków usługowych
  • projekty magazynów
  • projekty budynków użyteczności publicznej
  • projekty budynków handlowych
W ramach kompleksowej oferty pracownicy firmy nie tylko projektują sam budynek, ale również przygotowują plany architektoniczne i projekty instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.

Poza autorskimi projektami firma zajmuje się także adaptacją gotowych projektów domów i hal oraz projektowaniem przebudów, rozbudów i rozbiórek obiektów.

Biuro zapewnia również obsługę inwestycji w zakresie kierowania budową, nadzoru autorskiego i nadzoru inwestorskiego. Na życzenie klientów specjaliści udzielają porad technicznych i rozliczają koszt inwestycji. Ponadto wykonują inwentaryzacje budowlane oraz sporządzają opinie i ekspertyzy techniczne.

Uzupełnieniem oferty jest wycena nieruchomości i sporządzanie operatów szacunkowych. Wycenianie są domy jednorodzinne, lokale usługowo-handlowe, zakłady przemysłowe, a także działki budowlane i obiekty nieukończone.

Więcej informacji dotyczących działalności biura EZG Projekt oraz dodatkowe zdjęcia i projekty znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt EZG Projekt

EZG Projekt, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie EZG Projekt