Holowanie pojazdów
Holowanie pojazdów, Express Sebastian Nowak, Górzna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7671654531
REGON: 387375131
Rok założenia:
2020

O firmie

Siedziba firmy Express, której właścicielem jest Sebastian Nowak, mieści się Górznej, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczy usługi w zakresie pomocy drogowej. Zachęca do sprawdzenia szczegółów oferty.

Oferta

Awaria auta, a może kolizja drogowa? W obu przypadkach warto skorzystać z usług firmy Express Sebastiana Nowaka, która zapewnia całodobową pomoc drogową. Jest do Państwa dyspozycji o każdej porze. Błyskawicznie reaguje na zgłoszenia telefonicznie i szybko zjawia się we wskazanym miejscu. Gwarantuje konkurencyjne ceny.

Firma dysponuje nowoczesną lawetą przystosowaną do bezpiecznego holowania pojazdów osobowych. Działa głównie na obszarze do 60 km. Dalsze trasy są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Express holuje pojazdy bezpośrednio do warsztatów samochodowych lub innych miejsc wyznaczonych przez klientów.

Oprócz holowania samochodów firma Express zajmuje się również awaryjnym otwieraniem aut. Pomaga w przypadku zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczy w samochodzie. Stosuje sprawdzone metody ślusarskie. Zawsze dba o to, by podczas realizacji usługi nie uszkodzić karoserii oraz innych elementów Państwa pojazdu.

Pomoc drogowa 24 h Express z siedzibą w Górznej serdecznie zaprasza do kontaktu i skorzystania z oferty.

Artykuły

Na jaką pomoc drogową możemy liczyć ze strony firmy Express?
Na jaką pomoc drogową możemy liczyć ze strony firmy Express?
Usługi pomocy drogowej to główny obszar działalności firmy Express. Do obowiązków pracowników tej firmy należy np. holowanie pojazdów i awaryjne ich otwieranie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Express Sebastian Nowak

Express Sebastian Nowak, Górzna

Opinie (2)

Opinie o firmie Express Sebastian Nowak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ela
Ela
5.0
30.05.2021
Holowanie pojazdów w konkurencyjnej cenie. Jestem pewna, że nie przepłacicie. Polecam.
Wojtek
Wojtek
5.0
23.03.2021
Awaria auta w nocy? To nie problem. Skorzystałem z pomocy tej firmy. Zajęli się holowaniem mojego samochodu do warsztatu. Dziękuję.