Udzielamy pomocy przy finalizacji zakupu nieruchomości
Udzielamy pomocy przy finalizacji zakupu nieruchomości, Expert Nieruchomości Małgorzata Sobczak, Rybnik

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6421740499
REGON: 241297105
Rok założenia:
2009
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przedsiębiorstwo Expert Nieruchomości znajduje się w Rybniku, w województwie śląskim. Osobą decyzyjną w firmie jest Małgorzata Sobczak. Posiadamy duże doświadczenie na rynku, działamy w branży już od 2009 roku.

Oferta

Oferujemy Państwu usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Pomożemy Państwu w wyszukaniu odpowiedniego kontrahenta, zajmujemy się kojarzeniem stron. Aranżujemy również oględziny nieruchomości. Na prośbę Klienta możemy wziąć udział w negocjacjach i zapewnić naszą pomoc podczas finalizacji całej transakcji. Proponujemy również nasze pośrednictwo przy wyszukiwaniu kredytu hipotecznego, który spełni Państwa oczekiwania.

Zapewniamy fachową obsługę transakcji takich jak:
  • sprzedaż,
  • najem,
  • kupno.
Działamy w zakresie mieszkań, lokali użytkowych i domów oraz gruntów. Zajmujemy się gromadzeniem informacji potrzebnych do zawarcia tych umów przez Klienta. Zadbamy o odpowiednią gospodarkę ekonomiczno-finansową nieruchomości, sprawujemy pieczę nad bezpieczeństwem jej użytkowania.

Do naszych zadań należy weryfikacja prawna ofert, którą przeprowadzamy na podstawie takich informacji jak ewidencja gruntów, badanie ksiąg wieczystych czy plan zagospodarowania terenu. Poinformujemy Państwa o wszelkich opłatach i podatkach, które związane są z transakcjami. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie administracji budynków mieszkalnych i zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi oraz nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy nasze fachowe doradztwo oraz rzetelną realizację zleconych nam zadań. Zapraszamy do skorzystania z usługi firmy Expert Nieruchomości w Rybniku.

Artykuły

Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami
Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami
Outsourcingowe usługi zarządzania nieruchomościami, wykorzystywane są między innymi przez wspólnoty mieszkaniowe, które dzięki temu optymalizują swoje budżety.

Wideo

Więcej informacji

  • Przeczytaj artykuł o nas zobacz
  • Artykuł o nas w portalu Biznes Finder zobacz
  • Artykuł o nas w portalu Welcome 2 Poland zobacz

Kontakt

Kontakt Expert Nieruchomości Małgorzata Sobczak

Expert Nieruchomości Małgorzata Sobczak, Rybnik

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Expert Nieruchomości Małgorzata Sobczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
28.07.2019
Długo szukałem lokalu użytkowego, niestety bezskutecznie. Postanowiłem zwrócić się do profesjonalistów i było warto. Dzięki nim udało się znaleźć idealne miejsce.
Mati
Mati
5.0
21.05.2019
Polecam, dobrzy specjaliści, jestem zadowolony z obsługi.
Iga
Iga
5.0
18.03.2019
Nieoceniona pomoc jeśli chodzi o wynajem nieruchomości. Zadbali o wszelkie formalności.
Wiktor
Wiktor
5.0
18.01.2019
Godna polecenia firma, bardzo zależy im na zadowoleniu klienta, to się czuje. Super!
Adela
Adela
5.0
20.11.2018
Pomogli mi wyszukać najlepszą ofertę kupna domu. Jest idealnie dopasowany do moich wyobrażeń! Bardzo dobrze mi doradzili, dzięki raz jeszcze!
Jacek
Jacek
5.0
09.09.2018
Współpracowałem już z wieloma biurami nieruchomości, ale oni zdecydowanie są najlepsi. Widać, że mają dużą wiedzę i doświadczenie, są świetnie obeznani w przepisach. Polecam.
Michalina
Michalina
5.0
27.07.2018
Polecam, korzystałam z ich usług kiedy chciałam kupić mieszkanie. Pomogli mi znaleźć dobrą ofertę, a potem wyszukali też kredyt. Wszystko przebiegło według planu.