Przewozy turystyczne
Przewozy turystyczne, Exclusive Tour, Radomsko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7722415205
REGON: 369284862
Dodatkowe kontakty:

664 771 420

Branża:

O firmie

Zajmujemy się przewozami turystycznymi. Dysponujemy nowoczesnymi autokarami, którymi kierują doświadczeni kierowcy. Działamy od 2006 roku, nasza siedziba znajduje się w Malborku. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą Exclusive Tour.

Oferta

Nasza firma to grupa pasjonatów, którzy uwielbiają odkrywać na nowo poznane już miejsca. Łączy nas wszystkich miłość do podróżowanie i tą własnie miłością staramy się zarazić jak największą liczbę pasażerów naszych autokarów. Osiągamy wyznaczony cel dzięki nowoczesnym busom, które są doskonale wyposażone i gotowe do zapewnienia komfortowej jazdy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do sugestii i oczekiwań naszych pasażerów. Dzięki takiemu podejściu do klienta jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania i zaspokajać potrzeby, gwarantując pełną satysfakcję z wycieczki.

W ramach naszej działalności, zajmujemy się organizowaniem takich wyjazdów, jak między innymi:
  • wycieczki szkolne,
  • wycieczki firmowe,
  • wycieczki jednodniowe,
  • wycieczki krajowe,
  • wycieczki zagraniczne,
  • wyjazdy integracyjne,
  • wyjazdy na ferie.
Każdy z naszych busów jest nowoczesny i przygotowany do drogi. Wyposażyliśmy je w klimatyzację, monitory i mikrofony, lodówki czy chociażby odtwarzacze DVD. Oczywiście każdy z nich ma również toaletę. Nie musisz się także martwic o miejsce na bagaż - nasze busy dysponują przestronnymi lukami bagażowymi. Tak przystosowane pojazdy czekają na wszystkich tych, którzy marzą o komfortowej podróży w miejsce wypoczynku. Nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni, posiadają wszystkie wymagane uprawnienia do prowadzenia tego typu pojazdów. Wybierając nas stawiasz na bezpieczeństwo i bezawaryjny przejazd.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Exclusive Tour.

Artykuły

Wycieczka szkolna na jarmark bożonarodzeniowy
Wycieczka szkolna na jarmark bożonarodzeniowy
Wyjazdy szkolne coraz częściej zimą dotyczą jarmarków bożonarodzeniowych: berlińskiego, krakowskiego, czy też wrocławskiego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Exclusive Tour

Exclusive Tour, Radomsko

Opinie (1)

Opinie o firmie Exclusive Tour

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Matylda
Matylda
5.0
06.11.2019
Świetna firma, wygodny i bezpieczny przejazd.