Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6282119145
Rok założenia:
2016

Polecane oferty

Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
Naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi pełną obsługę przez kosmetyczkę i fryzjera. Dbamy o to, aby...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...
Kraków, Bieńczycki Plac Targowy
Nasz salon odznacza się tym, iż narodził się z wielkiej sympatii do włosów w nowej odsłonie. Z obse...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Ewelina Sak Lili Salon Fryzjerski" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6282119145.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Tenczynek w województwie małopolskim. Początek działalności firmy na rynku to 2016 rok. Firmę można odwiedzić pod adresem: Zielona 2 b. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.1195105N, 19.6115169E. Branża, w której specjalizuje się firma "Ewelina Sak Lili Salon Fryzjerski" to Salony fryzjerskie.

Doświadczeni fryzjerzy zapewnią najwyższy poziom obsługi, a także dobranie fryzury do indywidualnych oczekiwań Klientów. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 503 851 854 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Ewelina Sak Lili Salon Fryzjerski

Ewelina Sak Lili Salon Fryzjerski, Tenczynek

Opinie (0)

Opinie o firmie Ewelina Sak Lili Salon Fryzjerski