Wynajem wysokiej klasy agregatów prądotwórczych
Wynajem wysokiej klasy agregatów prądotwórczych, Eve Energy Ewelina Żeromińska, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282718254
REGON: 101157350

O firmie

Przedsiębiorstwo Eve Energy znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Zajmujemy się dostarczaniem różnego rodzaju agregatów prądotwórczych. Osobą decyzyjną jest Ewelina Żeromińska.

Oferta

Posiadamy 7-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i znacznie poszerzyliśmy naszą działalność. Specjalizujemy się w wynajmie agregatów prądotwórczych. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • agregaty prądu mobilne,
  • agregaty przewoźne prądotwórcze,
  • maszty oświetleniowe,
  • generatory prądotwórcze,
  • agregaty stacjonarne,
  • agregaty otwarte prądotwórcze,
  • agregaty prądotwórcze wyciszone,
  • agregaty prądotwórcze spawalnicze,
  • agregaty prądotwórcze specjalistyczne,
  • agregaty prądotwórcze rolnicze.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Chętnie podpowiemy Państwu, czym się kierować przy wyborze agregatu, który spełni Państwa indywidualne oczekiwania.

Nasze urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów. Pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów, dlatego możemy zapewnić, iż poradzą sobie z każdym zadaniem. Generatory prądu sprawdzą się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. W przypadku braku zasilania, urządzenia te wytworzą prąd od 20kVa do 500kVa.

Ponadto zajmujemy się serwisowaniem agregatorów prądotwórczych. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Poza urządzeniami zasilającymi oferujemy Państwu wynajem maszyn budowlanych, między innymi ładowarek, koparek na podwoziu kołowym i gąsienicowym, a także walców.

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony. Zachęcamy też do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Eve Energy w Łodzi.

Marki i specjalizacje

Posiadamy urządzenia firm Atlas Copco - producenta agregatów prądotwórczych i masztów oświetleniowych oraz CPG Chicago Pneumatic - dostawcy agregatów przewoźnych w tym generatorów oświetleniowych.

Artykuły

Agregaty prądotwórcze – zastosowanie, rodzaje, budowa i wypożyczanie
Agregaty prądotwórcze – zastosowanie, rodzaje, budowa i wypożyczanie
Agregaty prądotwórcze wykorzystuje się w różnych awaryjnych sytuacjach. Najczęściej dokonuje się ich wypożyczenia od wyspecjalizowanych firm branżowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Eve Energy Ewelina Żeromińska

Eve Energy Ewelina Żeromińska, Łódź

Opinie (8)

Opinie o firmie Eve Energy Ewelina Żeromińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
5.0
04.05.2019
Pracownicy tej firmy znają się na tym co robią. Widać to już po pierwszym spotkaniu. Dzięki temu dowiedziałem się wiele na temat agregatorów. Polecam.
Jacek
Jacek
5.0
24.03.2019
Od lat wypożyczam u nich generatory prądu i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Polecam serdecznie.
Filip
Filip
5.0
16.01.2019
Kolega polecił mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Świetna obsługa i ogromny wybór generatorów prądu.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
11.11.2018
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się serwisowaniem agregatów prądotwórczych. Usuną każdą, najmniejszą usterkę.
Dariusz
Dariusz
5.0
10.09.2018
Mieszkam w domku jednorodzinnym i od czasu do czasu używam agregatów, np. gdy nie mam prądu. Bardzo przydatne urządzenie.
Marek
Marek
5.0
05.07.2018
Od lat wynajmuję u nich agregaty prądotwórcze. Jestem zadowolony z jakości urządzeń.
Lidka
Lidka
5.0
12.05.2018
Współpraca z firmą Eve Energy przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Pracownicy uprzejmi i chętnie doradzają przy wyborze. Polecam.
Andrzej
Andrzej
5.0
24.03.2018
Super firma, która w asortymencie ma ogromny wybór agregatów prądotwórczych. Zawsze jestem zadowolony z ich usług. Polecam.