Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6751020696
REGON: 003896617
Rok założenia:
1990

O firmie

Agencja tłumaczeń Eurokrak, prowadzona przez Teresę Tarkowską-Adi, znajduje się w Krakowie. Działalność na rynku tłumaczeń rozpoczęliśmy ponad 35 lat temu, więc posiadamy niezbędne doświadczenie w prowadzeniu usług tłumaczeniowych. Bardzo dbamy o szczegóły każdego tłumaczenia, ponieważ zależy nam na satysfakcji Klientów.

Oferta

W agencji tłumaczeniowej Eurokrak wykonujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe oraz naukowe. Dostarczamy dokumenty do Klienta poprzez pocztę elektroniczną lub faks. Osoby, które chcą osobiście odebrać od nas przetłumaczony materiał, zachęcane są do odwiedzenia naszego biura po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego terminu.

Wykonujemy precyzyjne tłumaczenia uwierzytelnione sądownie. Tłumaczymy na język lub z języka angielskiego, niemieckiego czy też rosyjskiego i arabskiego.

Nasi doświadczeni i bardzo kompetentni tłumacze wykonują:
  • przekłady prawnicze,
  • przekłady medyczne,
  • przekłady literackie,
  • przekłady techniczne.
Zapewniamy także możliwość zweryfikowania tłumaczonych dokumentów przez native speaker'a. Prowadzimy również bazę danych materiałów obcojęzycznych.

Zapewniamy, że nasze usługi translatorskie wykonujemy w krótkim czasie. Przygotowaliśmy dla Państwa korzystne rozwiązania cenowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Agencji Eurokrak.

Kontakt

Kontakt Eurokrak Agencja Teresa Tarkowska-Adi

Eurokrak Agencja Teresa Tarkowska-Adi, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Eurokrak Agencja Teresa Tarkowska-Adi