przyjazna Kantory, Euroca Kantor Wymiany Walut, Lubawka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8860020331
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Kantor Euroca założyliśmy w 2014 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lubawce, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem jest Andrzej Wolański.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować profesjonalne transakcje walutowe. Prowadzimy skup walut, a także ich wymianę. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór walut, w tym euro, franki, funty i dolary, a także korony. Dysponujemy terminalem, dzięki czemu nie muszą Państwo przynosić do nas gotówki, a wystarczy sama karta do bankomatu.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i indywidualne podejście do każdego Klienta. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do kantoru Euroca.

Kontakt

Kontakt Euroca Kantor Wymiany Walut

Euroca Kantor Wymiany Walut, Lubawka

Aktualności

 • wymiana walut

  13.01.2024

  Kantor Euroca to niezawodne i wygodne miejsce, w którym można wymienić walutę po aktualnym kursie. Nasze usługi obejmują kupno lub sprzedaż walut. Jesteśmy otwarci każdego dnia tygodnia, dzięki czemu łatwo się z nami skontaktować, gdy tylko zajdzie potrzeba wymiany waluty. Dzięki naszym konkurencyjnym kursom i profesjonalnej obsłudze, możesz nam zaufać w kwestii wymiany walut. Nie wahaj się nas odwiedzić i przekonać się o naszej najwyższej jakości usług.

  Więcej informacji
 • kantor z terminalem

  08.11.2023

  Kantory wymiany walut to miejsca, w których ludzie mogą wymieniać swoje waluty. Są one bardzo popularne wśród turystów, ponieważ pozwalają na uzyskanie lokalnej waluty. Jeśli planujesz podróż za granicę i chcesz wymienić złotówki na euro, dolary lub inną walutę, to Euroca jest miejscem, które powinieneś odwiedzić. Nasz kantor ma terminal, co eliminuje konieczność przynoszenia gotówki.

  Więcej informacji
 • wymiana dolarów

  29.09.2023

  Kantor Euroca to niezawodne miejsce do wymiany dolarów na złotówki. Nasz zespół ekspertów jest zawsze gotowy do pomocy w tej kwestii, zapewniając szybką i sprawną obsługę. Wyposażeni w najnowszą technologię i rozległą wiedzę, gwarantujemy najlepsze możliwe kursy wymiany. Zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z nami w celu wymiany walut.

  Więcej informacji
 • wymiana walut

  19.07.2023

  Kantor wymiany walut Euroca w Lubawce zapewnia możliwość wymiany walut po bardzo korzystnych kursach. Szeroki wybór walut sprawia, że możesz wymienić swoje pieniądze na te, których potrzebujesz. Nasz zespół profesjonalistów podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem, gwarantując rzetelną i godną zaufania obsługę. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszych wyjątkowych usług wymiany walut.

  Więcej informacji

Opinie (6)

Opinie o firmie Euroca Kantor Wymiany Walut


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Julia
Julia
5.0
12.05.2019
Szeroki wybór walut, na pewno każdy znajdzie to, czego szuka.
Beata
Beata
5.0
23.03.2019
Transakcje walutowe na wysokim poziomie. Polecam!
Olga
Olga
5.0
01.01.2019
Dysponują szeroki wyborem walut. Polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
12.11.2018
Pracownik miły, kurs waluty korzystny, wymieniałem pieniądze z euro na złotówki. Wszystko OK, polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
10.09.2018
Wymieniałem tam dolary, wszystko przebiegło sprawnie i rzetelnie. Pracownik bardzo miły, rozmowny. Polecam serdecznie.
Hubert
Hubert
5.0
17.07.2018
Jestem zadowolony ze współpracy z kantorem Euroca, oferują korzystne rabaty przy wymianie dużej ilości gotówki. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Polecam serdecznie.