Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 16:00
Wt.
08:30 - 16:00
Śr.
08:30 - 16:00
Cz.
08:30 - 16:00
Pt.
08:30 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6261446028
Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Biuro współpracy z zagranicą, tłumaczeń i reklamy Eurobusiness-Haller znajduje się w Katowicach. Już od 1990 roku pomagamy polskim firmom w nawiązywaniu kontaktów z zagranicznymi partnerami. Specjalizujemy się również w tłumaczeniach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Skupiamy się przede wszystkim na popularyzowaniu polskich osiągnięć naukowych i technicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę firm, biorących udział w targach krajowych i międzynarodowych, konferencjach i misjach gospodarczych. W tym zakresie współpracujemy z Reed Exhibitions, która jest firmą zajmującą się wystawiennictwem.

W celu wyeliminowania wszelkich barier komunikacyjnych, oferujemy szeroki zakres usług tłumaczeniowych. Tłumaczymy wszystkie języki europejskie oraz kilka światowych w dowolnych kombinacjach. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami z kraju i zagranicy umożliwia nam przełożenie każdego rodzaju tekstu, w praktycznie każdym możliwym języku. Nasz zespół tworzą również doświadczeni tłumacze przysięgli, którzy wykonają tłumaczenia poświadczone.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych tekstów przysięgłych i zwykłych. W zakresie tłumaczenia ustnego oferujemy wykonanie tłumaczeń metodą kabinową, konsekutywną i szeptaną. Zapewniamy obsługę i organizację konferencji, włączając w to dostarczenie specjalistycznego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Oferujemy także tłumaczenia specjalistyczne z różnych branż. Chętnie przekładamy teksty techniczne, medyczne czy prawnicze. Poradzimy sobie nawet z tymi o bardzo skomplikowanej tematyce.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy tłumaczeniowej Eurobusiness-Haller z Katowic.

Zakres działalności

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Eurobusiness-Haller. Biuro współpracy z zagranicą, tłumaczeń i reklamy

Eurobusiness-Haller. Biuro współpracy z zagranicą, tłumaczeń i reklamy, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Eurobusiness-Haller. Biuro współpracy z zagranicą, tłumaczeń i reklamy