Producent ekranów akustycznych
Producent ekranów akustycznych, Euro-Noise, Wilczyce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8961582800
REGON: 38196336400000
KRS: 0000760933
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Firma Euro-Noise rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Właścicielem firmy jest Zbigniew Woźniak, a nasze biuro znajduje się w Wilczycach na terenie województwa dolnośląskiego. Naszą specjalizacją jest tworzenie zabezpieczeń przed hałasem.

Oferta

Oferujemy kompleksową obsługę zabezpieczeń akustycznych. W jej skład wchodzi zarówno pomiar hałasu, analiza parametrów akustycznych, jak i późniejsze projektowanie i montaż zabezpieczeń. Przewidujemy rozwiązania zewnętrzne, ale również te wewnątrz budynku.

W naszym asortymencie znajdą Państwo:
  • obudowy dźwiękoizolacyjne,
  • izolacje akustyczne,
  • kabiny wygłuszające,
  • tłumiki akustyczne,
  • osłony dźwiękochłonne.
Pomiar i analiza parametrów akustycznych obejmuje pomiary poziomu hałasu w środowisku, pomiary poziomu mocy akustycznych, pomiary poziomu hałasu w pomieszczeniach czy pomiary parametrów pogłosowych. Służymy radą zarówno na etapie projektowania, jak i eksploatacji budynku.

W firmie Euro-Noise możemy wykonać dla Państwa całkowite lub częściowe zabudowy maszyn i urządzeń, zabudowy zintegrowane z wyciszanymi urządzeniami, tłumiki akustyczne absorpcyjne i refleksyjne czy ekrany akustyczne wokół maszyn i urządzeń. Zabezpieczenia te cechują się wysoką wytrzymałością w warunkach wysokiej temperatury czy występowaniu w okolicy niebezpiecznych związków chemicznych.

Zapraszamy do współpracy z firmą Euro-Noise z Wilczyc.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Euro-Noise

Euro-Noise, Wilczyce

Opinie (0)

Opinie o firmie Euro-Noise