Rozbiórki z użyciem ciężkiego sprzętu
Rozbiórki z użyciem ciężkiego sprzętu , Euro Metal sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:30
Wt.
08:00 - 16:30
Śr.
08:00 - 16:30
Cz.
08:00 - 16:30
Pt.
08:00 - 16:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5252304311
REGON: 015775092
KRS: 0000216047
Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba spółki Euro Metal znajduje się w Warszawie, ale firma wykonuje usługi na terenie całej Polski. Zajmuje się wyburzeniami i rozbiórkami budynków, obiektów inżynieryjnych i konstrukcji. Prowadzi działalność od 2004 roku.

Oferta

Stare, uszkodzone albo po prostu niespełniające już swojej roli obiekty muszą zniknąć, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Jest to zadanie, które stoi przed firmą Euro Metal, od kilkunastu lat zajmującą się wyburzeniami, rozbiórkami i pracami demontażowymi. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje specjalistycznym sprzętem, którym może szybko wyburzyć nawet największe budynki i usunąć pozostały po pracach gruz oraz inne odpady. Prace prowadzone są z użyciem ciężkiego sprzętu, takiego jak koparki gąsienicowe z odpowiednim wyposażeniem albo jeśli tego wymaga zlecenie ręcznie. Ta druga sytuacja dotyczy przede wszystkim opróżniania wnętrz.

Euro Metal zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie terminów i dobieranie odpowiednich narzędzi do danej sytuacji. Oferta przygotowana dla klientów obejmuje wyburzenia obiektów przemysłowych, w tym hal produkcyjnych i magazynowych oraz:
  • wyburzenia obiektów mieszkalnych,
  • wyburzenia obiektów użyteczności publicznej,
  • wyburzenia biurowców,
  • wyburzenia obiektów inżynieryjnych,
  • cięcie konstrukcji stalowych.
Cięte i demontowane są m.in. kotły, turbiny, ruchome schody, windy, silniki, a także zbiorniki i instalacje elektryczne. Ponadto Euro Metal przyjmuje zlecenia na rozbiórki murków i ścian nienośnych oraz na opróżnianie wnętrz. W ramach rozbiórki ręcznej usuwane są elementy ceramiczne, instalacje oraz podwieszane sufity. Możliwe jest też sprzątanie fabryk i usuwanie z różnych miejsc materiałów niebezpiecznych takich jak azbest i farba z ołowiem.

Poza wymienionymi usługami firma podejmuje się usuwania skutków klęsk żywiołowych, w tym podtopień, wichur, pożarów i sytuacji, które doprowadziły do zawalenia się obiektu.

Gruz z rozbiórek jest przez przedsiębiorstwo kruszony i następnie sprzedawany w atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji i zdjęć dokumentujących zrealizowane zlecenia znajduje się na stronie internetowej. Kontakt w sprawie zamawiania firmowych usług możliwy jest pod podanym numerem telefonu albo za pośrednictwem poczty e-mailowej.

Kontakt

Kontakt Euro Metal sp. z o.o.

Euro Metal sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Euro Metal sp. z o.o.