Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8980013865
REGON: 930635187
Rok założenia:
2005

O firmie

Agencja detektywistyczna Euro-Kon funkcjonuje w branży od 2005 roku. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Właścicielką jest Alicja Słowińska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi detektywistyczne. Świadczą je doświadczone i wykwalifikowane osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności niezbędne podczas wykonywania prac operacyjnych. Do każdego zadania podchodzimy w sposób rzetelny i bardzo dokładny. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Państwu wyjaśnić skomplikowaną sprawę.

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się prowadzenia spraw rodzinnych, rozwodowych, poszukiwania osób zaginionych bądź skradzionych rzeczy. Oprócz tego możemy zaproponować:
  • zabezpieczanie firm przed kradzieżami pracowniczymi,
  • tropienie nieuczciwej konkurencji,
  • zbieranie materiałów dowodowych,
  • konsultacje dla zdradzonych żon i mężów,
  • weryfikacje dłużnika.
Poza działaniami operacyjnymi organizujemy szkolenia z zakresu wykrywania kłamstw, perswazji i technik windykacji. Współpracujemy z firmami z całej Polski, między innymi z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym.

Do tej pory udało nam się pomyślnie zrealizować dziesiątki zleceń, dzięki czemu zaufało nam solidne grono klientów. Ze swojej strony możemy zagwarantować pełen profesjonalizm i przede wszystkim całkowitą poufność.

Szczegóły naszej oferty zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Euro-Kon Alicja Słowińska

Euro-Kon Alicja Słowińska, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Euro-Kon Alicja Słowińska