Przygotowywanie audytów energetycznych
Przygotowywanie audytów energetycznych, ET-Energo Audyt, Kościan

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6981405721
REGON: 300715327
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

ET-EnergoAudyt to firma z siedzibą w Kościanie, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo Ewy Teślak powstało w 2008 roku i działa w branży badawczej. Sporządza audyty i certyfikaty. Działa na zlecenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Świadectwo energetyczne to dokument określający zapotrzebowanie budynku na energię. Nowo budowane obiekty oraz wszystkie budynki, które są kupowane, sprzedawane i wynajmowane, z wyjątkami określonymi w ustawie, muszą posiadać taki dokument. Dobrze sporządzone świadectwo energetyczne przynosi zlecającemu korzyści. Ma on potwierdzenie, że jego budynek został wyposażony w wysokiej klasy materiały, wie jakie są koszty eksploatacji, a przy sprzedaży może żądać ceny adekwatnej do jakości. Wśród osób uprawnionych do wystawiania świadectw są zatrudnieni w ET-EnergoAudyt pracownicy.

ET-EnergoAudyt zajmuje się też audytami. Oferta w tym zakresie obejmuje:
  • audyty energetyczne
  • audyty efektywności energetycznej
  • audyty remontowe
  • audyty przedsiębiorstw
Audyty wykonywane są dla osób fizycznych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także podmiotów gospodarczych i budynków użyteczności publicznej.

Audyt energetyczny dotyczy stanu budynku i planowanych zmian w strukturze energetycznej, natomiast remontowy związany jest z ubieganiem się o premię remontową i polega na wykazaniu przeprowadzonych prac. Z kolei audyt efektywności energetycznej potwierdza uzyskanie oszczędności po pracach termomodernizacyjnych. Przyszłe oszczędności stały także u podstaw audytu przedsiębiorstw. Mają na celu wykazanie zużycia energii w firmie i zaproponowanie opłacalnych oszczędności.

Uzupełnieniem oferty są usługi projektowe. Firma działa w branży sanitarnej, projektując rozmaite instalacje. Są to między innymi systemy wentylacji i klimatyzacji, centralne ogrzewanie wraz z kotłowniami oraz instalacje chłodnicze. Ponadto projektanci sporządzają plany instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz tryskaczowych.

Po więcej informacji związanych z działalnością ET-EnergoAudyt najlepiej udać się na stronę internetową lub zadzwonić.

Kontakt

Kontakt ET-Energo Audyt

ET-Energo Audyt, Kościan

Opinie (0)

Opinie o firmie ET-Energo Audyt