Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6112707038
REGON: 021426837

O firmie

Przedsiębiorstwo eSynerga znajduje się w Jeleniej Górze, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Realizujemy projekty na zamówienie oraz projekty integracyjne w konkurencyjnym czasie i budżecie z zachowaniem światowych standardów. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów stosujemy sprawdzone wzorce, brak blokad technologicznych oraz możliwość przekazania kodów źródłowych aplikacji.

Nasze atuty, to:
 • Doświadczenie w branży farmaceutycznej w zakresie rozwiązań ekspertowych
 • Dopasowanie oprogramowania do specyfiki użytkowania w rzeczywistych warunkach - ergonomia i efektywność
 • Nowoczesne, otwarte oprogramowanie
 • Wysoka jakość i niezawodność oprogramowania - efektywny proces produkcji
 • Zastosowanie nowoczesnych i uznanych standardów technicznych
 • Znajomość wymagań branżowych GMP (Good Manufacturing Practice), GPD (Good Distribution Practice) DPD (Dobra Praktyka Dystrybucyjna)
 • Walidacja naszych rozwiązań zgodnie z przewodnikiem GAMP 5 i aneksem 15 GMP.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy eSynerga jest projektowanie nowoczesnych systemów informatycznych. Mamy bogate doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Proponujemy:
 • System Weryfikacji Autentyczności Leków (obsługa serializacji),
 • System Informowania Hurtowni Farmaceutycznej, usługa dostarczana drogą elektroniczną wyselekcjonowanych informacji o bieżącym statusie aptek oraz hurtowni farmaceutycznych na Platformie Rejestrów Medycznych.
 • Systemy Ekspertowe – systemy wspomagające podejmowanie decyzji w oparciu o dostępne w organizacji informacje
 • Platforma Analizy Danych – proste, tanie i szybkie rozwiązanie w technologii Oracle / Apex do analizy bardzo dużych zbiorów danych
 • System Zarządzania Magazynem
Nasze systemy informatyczne sprawdzają się zarówno w dystrybucji, jak i w przemyśle. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają na wielozadaniowość i znacznie skrają nasz czas pracy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Naszymi odbiorcami są firmy z zakresu przemysłu, dystrybucji i administracji publicznej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy eSynerga w Jeleniej Górze.

Zapraszamy do współpracy z firmą eSynerga.

Załączniki

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Esynerga sp.z.o.o. W.A. Kuberka

Esynerga sp.z.o.o. W.A. Kuberka, Jelenia Góra

Opinie (2)

Opinie o firmie Esynerga sp.z.o.o. W.A. Kuberka

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
22.10.2014
pełny profesjonalizm, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy i na pewno będziemy ich wiernymi klientami, dlatego polecamy właśnie ich usługi.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.08.2014
Usługi informatyczne na najwyższym poziomie.