Polecane oferty

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianego wypoczynku w najpiękniejszym fragmencie Bieszczadach, obok ...
Zajmujemy się prowadzeniem bazy noclegowej w Bieszczadach. Ofertę kierujemy przede wszystkim do kli...
Oferujemy Państwu cztery całoroczne drewniane domki, które są przeznaczone dla sześciu osób. Ogrzew...
Hubert położony jest na obrzeżu miasta, dzięki czemu jest doskonałą bazą noclegową dla osób zwiedza...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Polańczyk w województwie podkarpackim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Równa 38. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 38-610 Polańczyk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 49.3622296470588N, 22.4249569019608E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: info@eskapada.net.pl. "Eskapada. Pensjonat" to firma działająca w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Eskapada. Pensjonat" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Polańczyk.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 507 146 900.

Kontakt

Kontakt Eskapada. Pensjonat

Eskapada. Pensjonat, Polańczyk

Opinie (0)

Opinie o firmie Eskapada. Pensjonat