Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570011086
Rok założenia:
1996

Polecane oferty

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu produkcji różnego rodzaju pokrowcó...
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja plandek oraz akcesoriów do plandek. Działamy od...
Jesteśmy dostawcą wyrobów plandekowych. Sprzedajemy plandeki samochodowe i plandeki na przyczepy. D...
Dobieżyn, Stęszewska 12
W ramach działalności naszej firmy Best-Plan wytwarzamy szeroką gamę wyrobów z wysokiej jakości tka...

O firmie

Nasza firma Erka powstała na początku 1996 roku. Od tamtej pory świadczymy usługi w zakresie produkcji oraz napraw plandek samochodowych i budowlanych. Siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku.

Oferta

Jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe proponujemy naszym klientom produkcję oraz naprawę plandek samochodowych. W swojej ofercie mamy różnego rodzaju plandeki budowlane, namioty oraz płachty. Zajmujemy się sitodrukiem i wyklejaniem po wycięciu ploterem. Wykonujemy konstrukcje stalowe, które przygotowane są specjalnie do reklam i banerów na plandekach.

Tworzymy banery reklamowe na plandekach. Wykonujemy druk specjalistycznym sprzętem przy stosowaniu najlepszej jakości materiału plandekowego. Zajmujemy się nadrukami farbami na banerach, które wykonujemy ręcznie. Oferujemy także wydruki wielkoformatowe.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę z zakresu napraw plandek samochodowych i budowlanych.

Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy udzielą specjalistycznego doradztwa, a także pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie. Liczymy się z oczekiwaniami i wymaganiami klientów. Wyróżniamy się bardzo wysokim poziomem umiejętności, a także wiedzą w swojej branży.

Obserwujemy rynek i dostosowujemy się do nowoczesnych technologii. Nasza firma wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy wykonać szybko i sprawnie wszelkie realizacje.

W dodatku nasze przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu wypożyczania przyczep jednoosiowych i lawet do przewozu. Zajmujemy się także sprzedażą taśm hamulcowych.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Erka

Erka, Gdańsk

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Erka