Nowoczesne izolacje akustyczne
Nowoczesne izolacje akustyczne, Ergo-System, Sulechów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5971319095
REGON: 978081254
Rok założenia:
2004
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Ergo-System to firma zajmująca się od 2004 roku wdrażaniem rozwiązań akustycznych różnego typu. Firma specjalizuje się w ograniczaniu hałasu zarówno na stanowiskach pracy jak i hałasu generowanego przez zakłady do środowiska zewnętrznego. Zatrudniamy specjalistów potrafiących dla każdego problemu nadmiernego hałasu zaproponować indywidualne, efektywne oraz dopasowujące nakłady finansowe i uzyskany efekt akustyczny rozwiązanie. Prace wykonujemy kompleksowo począwszy od pomiarów hałasu i wizji lokalnej poprzez projekt koncepcyjny, wykonawczy, realizację, montaż i ocenę efektów poprzez pomiary powykonawcze. Wszystkie prace prowadzimy w oparciu o własny park technologiczny maszyn, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość każdego etapu prac oraz wysoki efekt końcowy. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do projektowania modelowego firmy Autodesk. Siedziba firmy znajduje się w Sulechowie w województwie lubuskim. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych ofertą firmy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Oferujemy Państwu profesjonalne zaprojektowanie, wykonywanie i montaż zabezpieczeń dźwiękoizolacyjnych oraz dźwiękochłonnych, które są oparte na naszych innowacyjnych pomysłach. Dzięki naszym instalacjom i urządzeniom akustycznym gwarantujemy obniżenie poziomu hałasu. Specjalne rozwiązania antyhałasowe i zabezpieczenia akustyczne kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.

Dbamy o akustykę i stosujemy specjalistyczne kabiny dźwiękoizolacyjne, ekrany, tłumiki i sufity akustyczne. W realizacji naszych projektów stosujemy specjalnie wyselekcjonowane materiały od najlepszych krajowych i zagranicznych producentów. Nasze rozwiązania są bezpieczne i estetyczne, a odpowiednio dopasowane sprawdzają się zarówno w przemyśle ogólnym, spożywczym a nawet na szpitalnych salach operacyjnych.

Na wdrożone przez nas rozwiązania wyciszające zapewniamy wieloletnią gwarancję. Podczas jej trwania jak i po jej zakończeniu wykonujemy niezbędne konserwacje, naprawy, modernizacje lub zmiany lokalizacji urządzeń.

Dążymy do zmniejszenia poziomu hałasu urządzeń, które emitują go na poziomie wyższym od poziomu dopuszczonego przez obowiązujące normy, czyli urządzeń takich jak obrabiarki, prasy hydrauliczne i mechaniczne, produkcyjne linie technologiczne, jak również:
 • sprężarki wirowe i tłokowe
 • dmuchawy i cyklony
 • centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne
 • młyny
 • stacje pomp
 • transportery
 • wibroprasy do kostki betonowej

Do osiągnięcia efektu w zależności od potrzeb, ale i oczekiwań klienta w zakresie funkcjonalności rozwiązania stosujemy:
 • kabiny dźwiękoizolacyjne dla operatorów
 • dźwiękoizolacyjne obudowy kabinowe maszyn
 • ekrany dźwiękoizolacyjne i dźwiękochłonne
 • specjalne tłumiki akustyczne
 • ścienne, sufitowe i przestrzenne aranżacje z materiałów dźwiękochłonnych oraz inne rozwiązania akustyczne

Dla zapewnienia wysokiej jakości i odporności naszym produktom i urządzeniom na warunki środowiska zewnętrznego, do zabezpieczenia antykorozyjnego a jednocześnie nadania im ostatecznego wyglądu zgodnego z oczekiwaniami klienta, stosujemy technologię malowania proszkowego. Wszystkie produkty i urządzenia są przygotowywane do malowania i malowane proszkowo w malarni Ergo-System, dzięki temu nasza firma udziela na nie wieloletniej gwarancji.

Firma Ergo-System świadczy również usługi malowania proszkowego. Oferujemy malowanie proszkowe konstrukcji stalowych o maksymalnych wymiarach nie przekraczających: długość 4000 mm, szerokość 1400 mm i wysokość 2800 mm. Malowanie możemy wykonać dowolną strukturą farby i kolorem z palety RAL.

Ceny za nasze usługi są ustalane indywidualnie. Zatrudniamy ekspertów z branży, którzy mogą doradzić Państwu najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy Ergo-System w Sulechowie.

Marki i specjalizacje

 • Kabina dźwiękoizolacyjna i dźwiękochłonna
 • Obudowa dźwiękoizolacyjna
 • Ekran dźwiękoizolacyjny
 • Tłumik akustyczny z wkładami tłumiącymi
 • Przestrzenny element akustyczny - panel płaski
 • Przestrzenny element akustyczny - walec ergobel

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ergo-System

Ergo-System, Sulechów

Opinie (1)

Opinie o firmie Ergo-System

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Zimorodek
Zimorodek
4.0
04.02.2017
Bardzo dobre kabiny dźwiękozizolacyjne. Dobra jakość wykonania. Dostawa i realizacja zlecenia na czas. Polecam firmę każdemu, kto nie chce ryzykować efektów obniżenia hałasu. Firma uzyskuje efekty lepsze niż deklaruje.