Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6110006981
REGON: 3275810
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Nasza multiagencja Ergo Hestia znajduje się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Prowadzimy działalność od ponad 25 lat, co daje nam duże doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasze obowiązki wykonujemy z myślą o satysfakcji Klientów.

Oferta

Prowadzona przez nas agencja specjalizuje się w szerokiej ofercie ubezpieczeń Ergo Hestii. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Multiagencja proponuje Państwu ubezpieczenia majątkowe, życiowe, komunikacyjne i majątkowe. Posiadamy ubezpieczenia AC, OC i NNW. Mamy ubezpieczenia grupowe i indywidualne. Realizujemy ubezpieczenia pracowników i pracodawców. Nasza oferta składa się również z ubezpieczeń chroniących oprogramowanie komputerowe, ubezpieczenia statków powietrznych.

Bardzo interesującym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw jest nasza propozycja Hestia Loss Control, która służy na przygotowaniu przez wyspecjalizowanych pracowników m.in. audytów ryzyka, opracowania planów ratowania firmy z kryzysu finansowego oraz sporządzaniu kosztorysów majątku, który ma zostać odtworzony.

Duże doświadczenie na rynku sprawia, że poznaliśmy oczekiwania naszych Klientów.
Każda nasza propozycja jest dostosowana do indywidualnych preferencji poszczególnych osób, które podejmują z nami współpracę. Zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia to podstawa naszej działalności.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych agentów ubezpieczeniowych, którzy z pewnością pomogą wybrać najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeń.

Zapraszamy do współpracy z naszą multiagencją.

Kontakt

Kontakt Ergo Hestia S.A

Ergo Hestia S.A, Jelenia Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Ergo Hestia S.A