Budowa domów i obiektów przemysłowych pod klucz
Budowa domów i obiektów przemysłowych pod klucz, Epon Marcin Warzecha, Kraszkowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8321465540
REGON: 387405636
Rok założenia:
2020

O firmie

Firma Epon znajduje się w Kraszkowicach, w województwie łódzkim. Od 2020 roku świadczymy usługi budowlane.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Realizację inwestycji pod klucz zlecicie firmie Epon. Mamy wieloletnie doświadczenie. Wszystkie powierzone nam prace budowlane realizujemy terminowo i z należytą starannością.

Oferujemy budowę dom pod klucz. Stawiamy ściany wewnętrzne i zewnętrzne, wykonujemy stropy i realizujemy wiele innych usług budowlanych. Pomagamy również w wykańczaniu wnętrz domów.

Zapewniamy generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych. Zajmujemy się projektowaniem i budową hal magazynowych o konstrukcji stalowej.

Sprawnie radzimy sobie z budową konstrukcji stalowych. W ramach naszej działalności przeprowadzamy też remonty mieszkań.

Budujecie lub remontujecie? Skontaktujcie się z nami!

Kontakt

Kontakt Epon Marcin Warzecha

Epon Marcin Warzecha, Kraszkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Epon Marcin Warzecha


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.