Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541099780
REGON: 002502303
Rok założenia:
1990

Polecane oferty

Zajmujemy się pacjentem kompleksowo, oferujemy porady, natychmiastowe leczenie fizykalne, wsparcie ...
Ortoptyka stanowi ważny element w szybszym eliminowaniu niedowidzenia oraz zeza. Polega ona na zast...
Od ponad 10 lat pomagam pacjentom powrócić do sprawności fizycznej po przebytych chorobach lub uraz...
Kraków, Krowoderskich Zuchów 19 lok. 83
Oferujemy indywidualne terapie rehabilitacyjne dostosowane do potrzeb pacjentów. Zajmujemy się lecz...

Oferta

Zapewniamy profesjonalną opiekę neurologiczną. Neurologia jest dziedziną, która zajmuje się schorzeniami obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego. Doświadczony neurolog zajmuje się głównie schorzeniami, których podłożem jest proces uszkadzający układ nerwowy.
Leczenie neurologiczne wymaga postawienia właściwej diagnozy zaburzeń. W tym celu neurolog przeprowadza wywiad z Pacjentem i szereg testów wchodzących w skład badania przedmiotowego (badanie zmysłów, napięcia mięśniowego, odruchów).
Rehabilitacja neurologiczna oraz rehabilitacja neurochirurgiczna na najwyższym poziomie !!!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!!!

Kontakt

Kontakt Epimigren. Centrum Medyczne

Epimigren. Centrum Medyczne, Osielsko

Opinie (2)

Opinie o firmie Epimigren. Centrum Medyczne

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
22.10.2014
Warunki bardzo dobre. Ale szefostwo niech się zmieni. Nastawione na kasę, kilka razy latałam wyjaśniać faktury, kilka razy dawali mojemu Mężowi leki bez konsultacji, gdzie zaznaczył Doktor że będzie to ze mną konsultował. I zabrałam go z dnia na dzień z tego ośrodka jak dowiedziałam się że pielęgniarki podawały leki bez nadzoru żeby był spokojny. Terapeuta zmieniał się dwa razy w końcu trafił do miłego Pana P. który pracował z nim. Nie jest łatwa praca z mym mężem a on dał rade. Nie polecam Ośrodka, trzeba by kontrolować ich za każdym razem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.05.2014
Właśnie przeczytałem, że moja opinia zostanie udostępniona publicznie, w internecie, z podpisem "Zygmunt Cegielski". Dodam, z "Malborka". Ale nie ja jestem chory ...nie ja jestem leczony. Leczona jest moja Żona... 11.04.2006r.... Udar niedokrwienny zakończony niedowładem kończyn prawych. Tak, prawa ręka i prawa noga....to coś, czego już nie ma. I moja Żona i ja musimy z tym żyć. Ale po 7-miu latach walki, bezskutecznej walki o przywrócenie utraconej władzy w kończynach, przychodzi załamanie... Psychiczne. Pani Psychiatra (na sam wygląd potrzebuje psychiatry), przypisuje leki, po których moja Żona zaczyna tracić władzę w pozostałych kończynach. Pomaga Przyjaciel, Andrzej Polakowski. Sugeruje abym zaufał ośrodkowi EPIMIGREN i dr Nicponiowi w Osielsku koło Bydgoszczy. Natychmiast, tego samego dnia: 20-go listopada 2013r moja Żona rozpoczyna leczenie w Klinice dr Nicponia. 15-to dniowy pobyt skutecznie zatrzymuje ten proces i cofa działanie psychotropowego leku. I cóż mam więcej pisać...