Jeden klik do Twoich danych
Jeden klik do Twoich danych, Entrada Mariusz Adamiak, Kalisz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6181645240
REGON: 300111457
Rok założenia:
2005

O firmie

Firma Entrada została założona przez Mariusza Adamiaka. Działamy od 2005 roku z siedzibą w Kaliszu. Dostarczamy Klientom specjalistyczne narzędzia i programy komputerowe, które umożliwiają im kontrolowanie najważniejszych procesów biznesowych oraz analizowanie dużej liczby danych.

Oferta

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest analityka w dziale controllingu. Jako kadra firmy Entrada doskonale zdajemy sobie sprawę jak prawidłowa analiza i raportowanie wyników finansowych wpływa na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych. Z tego powodu dajemy naszym Klientom narzędzia, które pozwolą im lepiej orientować się w aktualnym przychodzie ich przedsiębiorstwa, a także rentowności konkretnych usług czy produktów. Dzięki zaawansowanym narzędziom do analizy danych możliwe jest także efektywniejsze zarządzanie zasobami oraz planowanie budżetu.

Aby jednak tak skuteczna kontrola dużej liczny danych była możliwa, niezbędne jest wdrożenie rekomendowanych przez nas narzędzi, do których należy:
 • platforma Qlik Sense,
 • platforma Power BI,
 • platforma Python.
Nowoczesna platforma Qlik Sense to samoobsługowa aplikacja Business Intelligence do wizualizacji i analizy danych. Do jej najważniejszych zalet należy intuicyjny interfejs, nieograniczona możliwość łączenia informacji z różnych źródeł, generowanie złożonych analiz biznesowych w krótkim czasie, narzędzia do tworzenia interesujących prezentacji dostępnych parametrów oraz moduły zaprojektowane w taki sposób, aby użytkownik lepiej dostrzegł kontekst pomiędzy uzyskanymi statystykami.

Platforma Qlik Sense szczególnie sprawdza się w firmach, która chcą sprawować szczegółową kontrolę stanów magazynowych, zarządzać aktami personalnymi, kalkulować koszty, raportować w działach controllingu, a także analizować wyniki sprzedaży.

Nasz zespół poza wdrażaniem nowoczesnych technologii znacznie ułatwiających integrację, porównywanie i wizualizację poszczególnych informacji w danym przedsiębiorstwie działa również w innych obszarach IT. Prowadzimy serwis komputerowy i oferujemy takie usługi jak:
 • naprawy pogwarancyjne sprzętu komputerowego,
 • instalacja programów zabezpieczających,
 • outsourcing informatyczny
 • budowa sieci komputerowych,
 • odzyskiwanie utraconych danych,
 • usuwanie wirusów w komputerach,
 • tworzenie stron i sklepów internetowych.
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty - firma Entrada z Kalisza.

Artykuły

Insightindata: Qlik Sense - rewolucja w analizie danych w Twojej firmie
Insightindata: Qlik Sense - rewolucja w analizie danych w Twojej firmie
Qlik Sense to nowoczesne narzędzie analityczne, które może znacząco przyczynić się do rozwoju Twojej firmy. Dowiedz sie więcej na temat tego rozwiązania!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Entrada Mariusz Adamiak

Entrada Mariusz Adamiak, Kalisz

Aktualności

 • outsourcing IT

  06.07.2024

  Firma Entrada z Kalisza to lider w dziedzinie nowoczesnych platform do analizowania, zbierania i prezentacji dużych ilości danych, które są niezbędne w różnych branżach i przedsiębiorstwach. Nasza oferta obejmuje nie tylko dostarczenie odpowiednich narzędzi, ale także profesjonalne doradztwo w ich doborze, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów. Oprócz tego tworzymy czytelne wizualizacje danych, które ułatwiają podejmowanie decyzji oraz szkolimy pracowników z obsługi nowych technologii, aby mogli efektywnie wykorzystać możliwości, oferowanych przez nasze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z firmą Entrada, abyśmy mogli wspólnie opracować optymalne rozwiązania dla Państwa przedsiębiorstwa.

  Więcej informacji
 • power BI

  14.05.2024

  Firma Entrada z Kalisza specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z obszaru Business Intelligence oferuje klientom możliwość korzystania z zaawansowanych narzędzi Microsoft Power BI. Dzięki wdrażanym aplikacjom użytkownicy mogą zarządzać danymi prezentowanymi w czytelnej formie, co ułatwia analizę i podejmowanie decyzji biznesowych. Ponadto program dba o bezpieczeństwo przechowywania informacji na serwerach oraz umożliwia integrację wartości pochodzących z różnych źródeł. Zapraszamy do kontaktu z firmą Entrada, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie dają narzędzia Microsoft Power BI i jak mogą one wspomóc rozwój Państwa przedsiębiorstwa.

  Więcej informacji
 • qlik sense

  06.03.2024

  Firma Entrada z Kalisza wprowadza rewolucyjne rozwiązanie w postaci nowoczesnej platformy Qlik Sense, która umożliwia skuteczne łączenie danych z różnych źródeł oraz analizowanie dużych ilości informacji w celu optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą znacząco obniżyć koszty operacyjne oraz lepiej kontrolować wszelkie aspekty swojej działalności, co przekłada się na wzrost efektywności i konkurencyjności na rynku. Platforma Qlik Sense pozwala na precyzyjne kalkulowanie kosztów, analizowanie sprzedaży, kontrolowanie stanów magazynowych, raportowanie do działów controllingu oraz zarządzanie danymi personalnymi, co sprawia, że jest niezastąpionym narzędziem dla każdej firmy, niezależnie od branży czy wielkości. Zapraszamy do kontaktu z firmą Entrada w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty.

  Więcej informacji
 • analiza danych

  27.01.2024

  Firma Entrada z Kalisza oferuje swoim klientom nowoczesne platformy Business Intelligence, które umożliwiają szybką i precyzyjną analizę dużej ilości danych, co przekłada się na efektywniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem. Dzięki tym narzędziom użytkownicy mają możliwość tworzenia różnorodnych tabel oraz wykresów, co pozwala na lepsze zrozumienie i prezentację zgromadzonych informacji. Wprowadzenie takich rozwiązań do codziennych praktyk biznesowych ułatwia dostęp do najważniejszych danych, co z kolei pozytywnie wpływa na planowanie oraz podejmowanie bardziej przemyślanych decyzji biznesowych. Zapraszamy do kontaktu z firmą Entrada, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nowoczesne platformy Business Intelligence mogą przyczynić się do sukcesu Państwa przedsiębiorstwa.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Entrada Mariusz Adamiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.