Projektowanie i instalacja sieci elektrycznych
Projektowanie i instalacja sieci elektrycznych, Energopro Projektowanie i Wykonawstwo Sieci i Instalacji Elektrycznych, Tychy

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6461989928
REGON: 240268981
Rok założenia:
2006

O firmie

Siedziba naszej firmy Energopro znajduje się w Tychach, w województwie śląskim. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu sieci instalacji elektrycznych. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2006 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w sporządzaniu projektów instalacji elektrycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do realizowanych zleceń. W Energopro zajmujemy się również sporządzaniem niezbędnej dokumentacji, dotyczącej wykonywanych prac. Ponadto nasze usługi obejmują:: projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych, projektowanie i wykonanie sieci elektroenergetycznych, przeprowadzaniem pomiarów elektrycznych, wykonawstwo sieci elektrycznych oraz projektowanie i montaż instalacji odgromowych.

Zapewniamy rzetelne wykonanie wszelkich prac i fachowe doradztwo. W zakresie pomiarów instalacji elektrycznych oferujemy: badanie wyłączników różnicowoprądowychAC i A, S, pomiary impedancji pętli zwarcia (sprawdzenie samoczynnego wyłączenia zasilania), kontrolę ciągłości przewodów ochronnych i połączeń wyrównawczych oraz pomiary rezystancji izolacji napięciem do 2500V.

Pomiary elektryczne wykonujemy w domach prywatnych, firmach produkcyjnych, obiektach handlowych, budynkach użyteczności publicznej oraz innych obiektach. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Energopro.

Kontakt

Kontakt Energopro Projektowanie i Wykonawstwo Sieci i Instalacji Elektrycznych

Energopro Projektowanie i Wykonawstwo Sieci i Instalacji Elektrycznych, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Energopro Projektowanie i Wykonawstwo Sieci i Instalacji Elektrycznych