Zajmujemy się diagnostyką podstawową, obrazową oraz laboratoryjną
Zajmujemy się diagnostyką podstawową, obrazową oraz laboratoryjną, Enel-Med. Oddział Szczytnicka, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242593360
Rok założenia:
1993

O firmie

Oddział przychodni Enel-Med zlokalizowany jest na ulicy Szczytnickiej we Wrocławiu. Przychodnia znajduje się w budynku Green2Day.

Oferta

W naszej przychodni przyjmujemy Pacjentów w różnym wieku − zarówno dorosłych, jak i dzieci. Oferujemy Państwu 24-godzinny dyżur lekarski, dzięki czemu mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy o każdej porze dnia i nocy. Specjalizujemy się w stomatologii w zakresie ortodoncji, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej. Zajmujemy się też stomatologią estetyczną.

W naszej placówce przyjmują lekarze specjaliści z zakresu interny, okulistyki, ortopedii, ginekologii, medycyny rodzinnej czy dermatologii. Proponujemy pomoc reumatologa, pulmonologa, hepatologa, chirurga ogólnego czy neurologa. W przychodni przyjmują lekarze psychiatrzy, nefrolodzy, diabetolodzy czy dietetycy. Prowadzimy konsultacje dziecięce z zakresu chirurgii, dermatologii, ortopedii i okulistyki.

Zajmujemy się diagnostyką obrazową, w ramach której wykonujemy USG i RTG. Przeprowadzamy diagnostykę obrazową, a w tym badania takie jak:
  • EKG,
  • badanie bezdechu,
  • spirometria,
  • echo serca,
  • cardioDetect.
Specjalizujemy się także w diagnostyce laboratoryjnej. Zajmujemy się analityką, genetyką, diagnostyką infekcji i bakteriologią oraz serologią. Wykonujemy markery nowotworowe, badamy hormony. Ponadto w naszej przychodni wykonujemy szczepienia ochronne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usług Enel-Med we Wrocławiu na naszej stronie internetowej!

Kontakt

Kontakt Enel-Med. Oddział Szczytnicka

Enel-Med. Oddział Szczytnicka, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Enel-Med. Oddział Szczytnicka

Tagi