Konsultacje lekarskie dla dzieci i kompleksowe prowadzenie ciąży
Konsultacje lekarskie dla dzieci i kompleksowe prowadzenie ciąży, Enel-Med. Oddział Kupiec Poznański, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 20:00
Wt.
07:00 - 20:00
Śr.
07:00 - 20:00
Cz.
07:00 - 20:00
Pt.
07:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5242593360
Dodatkowe kontakty:

660 307 007

Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzimy oddział Kupiec Poznański, centrum medycznego Enel-Med zapewniającego kompleksową opiekę medyczną już od 1993 roku. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, a początki działalności tutaj sięgają 2006 roku.

Oferta

Głównym przedmiotem centrum medycznego Enel-Med są kompleksowe usługi medyczne, w ramach których oferujemy szeroki zakres konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych.

Szczególną wagę przywiązujemy do opieki nad najmłodszymi pacjentami. Nad ich zdrowiem czuwa zespół wyspecjalizowanych lekarzy, takich jak:
  • alergolog,
  • ginekolog,
  • gastrolog,
  • ortopeda,
  • okulistaw,
  • pediatra,
  • endokrynolog,
  • laryngolog.
Dorosłym zapewniamy fachową diagnostykę i leczenie z zakresu różnych dziedzin, jak np.: chirurgia, medycyna pracy, kardiologia, onkologia, proktologia, psychiatria czy gastrologia. Prowadzimy poradnię preluksacyjną wyposażoną w sprzęt do wykonywania USG bioderek dzieci, szczególnie tych nowo narodzonych.

Specjalizujemy się też w prowadzeniu ciąży naszych pacjentek, którym oferujemy wykonanie takich badań, jak KTG czy USG ginekologiczno-położnicze. Co więcej, zatrudniamy specjalistów zajmujących się diagnostyką i leczeniem niepłodności.

W ramach usług rehabilitacyjnych oferujemy zabiegi w zakresu fizykoterapii i kinezyterapii oraz rehabilitację neurologiczną dzieci. Ta ostatnia obejmuje leczenie schorzeń natury psychicznej i ruchowej. Ważnym elementem naszej działalności jest kompleksowa opieka stomatologiczna obejmująca: chirurgię, diagnostykę, implantologię, ortodoncję, periodontologię oraz leczenie zachowawcze i estetyczne.

Zachęcamy także do skorzystania z usług naszej szkoły rodzenia i punktu szczepień.

Zapraszamy zainteresowanych z Poznania i okolic do kontaktu z Enel-Med.

Kontakt

Kontakt Enel-Med. Oddział Kupiec Poznański

Enel-Med. Oddział Kupiec Poznański, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Enel-Med. Oddział Kupiec Poznański

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr G.
Piotr G.
5.0
18.05.2017
Polecam stomatologa w Centrum Medycznym Enel Med w Poznaniu. Najlepszy chirurg stomatolog w Poznaniu p. Sławomir Paluch. Szybko i sprawnie wykonuje każdy zabieg, a do tego jest bardzo miły i wesoły, także polecam szczególnie tym osobom, które boją się dentysty.