Budowa, modernizacja i przeglądy kominów oraz innych wysokich obiektów
Budowa, modernizacja i przeglądy kominów oraz innych wysokich obiektów, Emka P.B.P.Kominy przemysłowe, budownictwo energetyczne, Luborzyca

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6821767444
Dodatkowe kontakty:

12 387 05 02

12 387 05 00

Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Firmę P.B.P. EMKA Sp. z o.o. sp.k. założyliśmy w roku 1997 i od początku działalności wyspecjalizowaliśmy się w tematyce inżynierskich obiektów wysokich, głównie kominów przemysłowych i obiektów wieżowych. Siedziba naszej spółki znajduje się w Luborzycy, w województwie małopolskim.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Jako jedna z nielicznych firm w branży jesteśmy w stanie wykonać każde zadanie kompleksowo, począwszy od koncepcji i ekspertyz stanu technicznego poprzez optymalny dobór rozwiązań projektowych, aż po wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych modernizacji czy remontów.

Systematycznie poszerzana oferta, właściwa ekonomika rozwiązań oraz stałe dążenie do podnoszenia jakości pozwala nam na zdobywanie nowych segmentów rynku. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wdrożeniu najnowocześniejszych technologii awansowaliśmy do grona czołowych firm w branży.


Zakres naszej działalności obejmuje między innymi:
  • projekt i budowa kominów przemysłowych,
  • wykonanie, montaż, strojenie, weryfikacja powykonawcza tłumików drgań,
  • rozbiórki i demontaże obiektów wysokich,
  • montaże nietypowych konstrukcji stalowych,
  • elewacje przemysłowe,
  • prace termoizolacyjne.
Ponadto zajmujemy się ekspertyzą oceny stanu technicznego oraz przeglądami okresowymi kominów stalowych, żelbetonowych, ceramicznych oraz masztów i wież telekomunikacyjnych.

W zakres działań związanych z ekspertyzą oceny stanu technicznego zalicza się przeglądy metodami alpinistycznymi przewodów spalin, konstrukcji wsporczych, lin odciągowych i osprzętu stalowego, oceny stanu technicznego połączeń spawanych i śrubowych oraz zabezpieczenia antykorozyjnego, nieniszczące pomiary grubości płaszczy kominów metodą ultradźwiękową i pomiary instalacji.

Wieloletnie doświadczenie kadry inżynierskiej, głęboka znajomość tematyki, najnowocześniejszych technologii i materiałów oraz tendencji konstrukcyjnych pozwalają nam na szybkie rozwiązanie nawet najtrudniejszych technicznie przedsięwzięć.

Aby zapewnić najwyższy poziom oferowanych usług nasza wyspecjalizowana kadra i eksperci ściśle współpracują z naukowcami uznanych ośrodków akademickich.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą P.B.P. EMKA Sp. z o.o. sp.k. z Luborzycy.

Artykuły

Emka – przemysłowe kominy stalowe, żelbetowe i ceramiczne
Emka – przemysłowe kominy stalowe, żelbetowe i ceramiczne
Zakład Emka spod Krakowa specjalizuje się w projektowaniu, modernizacji i montażu przemysłowych kominów o konstrukcji ceramicznej, stalowej oraz żelbetowej!
Rola kominów przemysłowych w środowisku
Rola kominów przemysłowych w środowisku
Kominy przemysłowe to nieodzowny element w procesie technologicznym wszelkich zakładów przemysłowych. Kominy pełnią również rolę w zakresie ochrony środowiska.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Emka P.B.P.Kominy przemysłowe, budownictwo energetyczne

Emka P.B.P.Kominy przemysłowe, budownictwo energetyczne, Luborzyca

Opinie (14)

Opinie o firmie Emka P.B.P.Kominy przemysłowe, budownictwo energetyczne

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Michalina
Michalina
4.0
24.09.2021
Firma przeprowadziła niezbędne badania częstości drgań na naszym obiekcie i zamontowała specjalistyczne tłumiki. Wszystko wykonała na własnym sprzęcie i po montażu przeprowadziła weryfikację wykonanych prac.
Maciej
Maciej
5.0
10.07.2021
Firma EMKA wykonała projekt budowy naszego komina przemysłowego. Chwalimy sobie współpracę z tą kadrą, ponieważ byli z nami od pierwszej koncepcji, aż po wykonanie projektu i nadzór. Stworzyli bardzo nowoczesną konstrukcję i wykorzystali innowacyjne technologie.
Kaja
Kaja
5.0
21.05.2021
Przystępne ceny, jak za usługi najwyższej jakości.
Norbert
Norbert
5.0
04.03.2021
Super kontakt z wykonawcą, nic, tylko polecać.
Tommy
Tommy
5.0
05.01.2021
Profesjonalny montaż kominów w ustalonym terminie. Polecam.
Franek
Franek
4.0
27.11.2020
Jeśli szukają Państwo firmy z dużą wiedzą na temat kominów stalowych, to właśnie Emka. Ich doświadczenie widać w każdym działaniu.
KuliMaria
KuliMaria
5.0
18.09.2020
Polecam tego kontrahenta, zarówno projekt jak i wykonanie kominów przemysłowych oceniam celująco.
wola
wola
4.0
24.07.2020
Świetna firma, która zna się na swojej branży. Współpracujemy od wielu lat i każde zlecenie realizują rzetelnie i terminowo. Nic, tylko polecać.
Julietta
Julietta
5.0
19.05.2020
Wszytko przebiegło zgodnie z planem, polecam.
Paweł
Paweł
5.0
22.03.2020
Jeszcze nie raz chętnie skorzystam z usług firmy EMKA.
Bartosz
Bartosz
5.0
22.01.2020
Śmiało można im zaufać, rozbiórka komina nie jest dla nich problemem.
Radek
Radek
5.0
17.11.2019
Prawdziwi profesjonaliści. Podczas prac wszytko jest zabezpieczone oraz kontrolowane przez wykwalifikowane osoby.
Kamil
Kamil
5.0
19.09.2019
Współpraca z firmą EMKA to czysta przyjemność, nie martwiłem się o nic ponieważ wiem, ze to specjaliści. Polecam z całego serca.
Asia
Asia
5.0
31.07.2019
Jestem przekonana, że to najlepsza firma zajmująca się kominami przemysłowymi w Polsce. Zaufałam właśnie im, ponieważ mieli bardzo dobre opinie. Ja również polecam!