Aparatura laboratoryjna do pomiarów.
Aparatura laboratoryjna do pomiarów., Emd Laboratorium Pomiarowe I Wzorcujące Ewa Miondowicz, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6221049723
REGON: 250605815
Rok założenia:
2018
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma EMD Systemy Pomiarowe ma swoją siedzibę w Suchym Lesie, na terenie powiatu poznańskiego. Specjalizujemy się w dystrybucji wyposażenia laboratoryjnego. Działamy od 2004 roku.

Oferta

Prowadzona przez nas działalność to przede wszystkim sprzedaż wszystkich niezbędnych przyrządów, akcesoriów oraz wszelkiego innego rodzaju przedmiotów składających się na pełne wyposażenie laboratorium. Wszystkie nasze produkty pochodzą wyłącznie od czołowych producentów.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad piętnastu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższy poziom wszystkich naszych produktów.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • zamrażarki komorowe,
  • przetworniki pomiarowe,
  • chłodnice cyrkulacyjne,
  • płyty chłodzące
  • termometry ciśnienia.
Dodatkowo możemy zaoferować pokojowe oczyszczacze powietrza, a także różnego rodzaju rejestratory oraz mierniki elektrochemiczne. Nasza oferta to również chłodziarki laboratoryjne oraz termometry szklane i dygestoria.

Ponadto możemy polecić różne przenośne urządzenia pomiarowe oraz wzorce masy i wagi laboratoryjne. Dystrybuujemy także wirówki, akcesoria do dozowania oraz termostaty czy refraktometry, a także fotometry i rejestratory temperatury.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie zawsze są w stanie trafnie doradzić.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą znajdującą się na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Emd Laboratorium Pomiarowe I Wzorcujące Ewa Miondowicz

Emd Laboratorium Pomiarowe I Wzorcujące Ewa Miondowicz, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Emd Laboratorium Pomiarowe I Wzorcujące Ewa Miondowicz